Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellű, magabiztosságnélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű, magabiztosságnélküli lányok! Nem fárasztóak már az ostoba megjegyzések?

Figyelt kérdés

Ahányszor feljövök fogad legalább egy "csak a nagy mell menő?", "kis mellűként van esélyem?" és stb kérdés...

Fogjátok fel, hogy nem mindenkinek a nagy jön be, másrészt meg sokadlagos szempont a mellméretetek...

(Olyan jó kérdésként leírni ezt, így nem pontoz le a sok Izomjóska...:D)



2023. júl. 15. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónappal ezelőtt minden televolt magas-vékony kérdésekkel. Most a kis mellűek időszakát éljük. A következő szezon főszereplői kik lesznek? A nagy lábúak?
2023. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Na, kezdődik, erről beszéltem :D Mégis honnan jön ez, hogy a kisfarkúakat kigúnyolják, és nem lesz senkijük? De most komolyan! Én 24 éves nő vagyok, de soha nem hallottam még ilyet, se barátnőtől, se egyik pasimtól se (kisfarkútól), hogy bármikor bármilyen problémájuk lett volna a mérettel.
2023. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Én soha nem utasítanék el lány csak azért mert kis melle van, de hiába pofázom nekik csak jönnek a,


de pedig ez így van és inkább fogadjam el, hogy én hazudok mert ez úgy van ahogy ők mondják!!! szöveggel.


Ha egy lánnyal jól kijövök és tetszik külsőre/belsőre akkor egyáltalán nem azt fogom nézni mi van a melltartójában. De látom te sem fogod fel azt amit mondok csak fújod tovább a meglátásodat akár egy lelőhetetlen trubadúr.

2023. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez most olyan mint hogy van akinek az ázsiaiak jonnek be.


2. Mert p*csak.


3. Nagyfarkuval sem jelenti azt, hogy jo a szex foleg amikor nem is tudjak jol hasznalni a farkukat.


4. Rosszakat fogsz ki.

2023. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
2! De itt a mellekről van szó, nem a péniszről, nem?
2023. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiss mellű vagyok, magabiztos vagyok. Semmilyen negatív megjegyzést nem kaptam. Nyilván akinek kritérium a nagy mell, nem nálam próbálkozik. A legkevésbé sem érdekel.
2023. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyok, mégis elég kelendő vagyok a férfiak körében. Nincs az az isten, amiért megműttetném, én abszolút jól elvagyok így is. ☺️
2023. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha egy lánnyal jól kijövök és tetszik külsőre/belsőre akkor egyáltalán nem azt fogom nézni mi van a melltartójában."


Szerintem ezt így ne nagyon hangoztasd csajoknak mert ez nagyon gáz szöveg. Max az nem érdekel mekkora, de attól még nézed meg tetszhet.

2023. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!