Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férjemnek, hogy 10 hónapos babával vagyok itthon, és most tudatosodott benne, hogy a nőket szeretem?

Figyelt kérdés
nem olyan egyszerű elmondanom, eddig azt hittem bi vagyok, de ez elmúlt, sajnálom a kapcsolatunkat
2016. dec. 29. 16:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
drágám, átvertelek. Igazából sose szerettelek, nem is kívántalak, de gyerekem csak így lehetett. Ígérem, a gyerektartást a gyerekre fogom költeni.
2016. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
13%
Semmi különös nincs benne. Ma már elfogadott a leszbikusság, és a férjed szerintem el fogja fogadni döntésedet. Azért szerelmes voltál belé?
2016. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Olyan nincs, hogy eddig azt hitted, bi vagy, de ez elmúlt. Ha biszexuális vagy, akkor biszexuális vagy, inkább a férjed iránti vonzalmad és érzéseid múltak el. Ha éveket tudtál vele lenni, hozzámentél, gyereket szültél neki, akkor nyilván vágytál rá, vonzódtál hozzá, és akartad őt meg szeretted. Attól, hogy ez elmúlt, még nem leszel leszbikus. Az is normális, ha úgy érzed, inkább a nőkre vágysz most.
2016. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Atverted. Kellett a gyerek. Legy oszinte.
2016. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyenlőre ne mondd el. Egy 10 hónapos csecsemő mellől gondolom nem tudtál új kapcsolatot kialakítani, lehet, hogy nem is látod most reálisan magadat. Mi miatt gondolod, hogy nem a férfiakhoz vonzódsz? A férjeddel szemben elég inkorrekt lépés lenne, mivel gyereket vállaltatok és gondolom azt szeretné, hogy együtt neveljétek fel. Gyerekvállalás előtt is átgondolhattad volna, hogy kikhez is vonzódsz.
2016. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Lehet feltűnt az exe és instabil lett.

Férj helyében röhögve dobnálak, csak a gyermeket sajnálom.

2016. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
9%

Ha éveket tudtál vele lenni, hozzámentél, gyereket szültél neki, akkor nyilván vágytál rá, vonzódtál hozzá, és akartad őt meg szeretted


???????? Se vágy, se vonzódás, se szerelem vagy szeretet nem kell hozzá, csak szex.

2016. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
És most biztos vagy benne? Nem lehet, hogy csak megzakkantál kicsit a sok otthon léttől? Én egy hétig sem bírok itthon lenni egyedül. Hamar elkezdem unni és hülyeségeken gondolkodom ilyenkor mindig.
2016. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
7: még jó, hogy a szex jó esetben (!) vágy és vonzódás... én azért feltételeztem ezen dolgok meglétét a kapcsolatukban, mert ha a kérdező nem vágyott volna a férjére, nem szerette volna, akkor valószínűleg nem lepődne most meg azon, hogy inkább leszbikusnak érzi magát, mint biszexuálisnak...
2016. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én valóban szerettem, és most is szeretem, de nekem ez kevés. Többet szeretnék, több szeretetet. Már ezerszer!! megbeszéltük, de mindig az van, hogy a facebookon más lányokat kukkol, randizik velük. Nekem ebből elég. Ha nem vagyok első helyen, akkor kár együtt lennünk.
2016. dec. 29. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!