Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt van az, hogy mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az, hogy mikor egy nő maga alatt van (pl:szakìtàs miatt) elvàrja,hogy a fèrfi kollègàk ismerősök meghallgassàk, felkaroljàk, megèrtsèk vagy segìtsenek nekik àm fordìtott esetben egy nő kiakad, hogy mit panaszkodsz pasi lètedre?

Figyelt kérdés

Mèg mielőtt nekem esnèl nem szakìtàs utàn vagyok.


Sokszor tapasztaltam ès mondtàk is el nekem a nők, hogy igen ők ezt elvàrjàk, de őket a màsik problèmàja nem èrdekli. Nekik csak az a fontos, hogy őket hallgassàk meg, szòrakoztassàk, ha igènyli, de őket a màsik problèmàja, panaszkodàsa nem èrdekli.



Ez ìgy baromira nem fair..

Van màs is aki többször szembesült ezzel?



2023. júl. 20. 09:11
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
A 25#-ös ìrta, h kamu
2023. júl. 21. 10:13
 32/36 anonim ***** válasza:
És azt miért rajtam akarod leverni? :D
2023. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Mièrt van az, hogy mikor egy nő maga alatt van..." ez általánosító így, mert azt jelenti, hogy a nők mindegyike, amikor maga alatt van, szerinted ugyanúgy viselkedik. Persze, hogy ezt kikérik maguknak. Egyértelműbb lett volna, ha azt írod, hogy "Szerintetek is vannak-e olyan nők, akik amikor maguk alatt vannak..." Akkor nem veszi az összes nő magára.

A másik, hogy ez egy anonim fórum, senki nem gondolatolvasó és nem ismerünk téged, hogy te már ennyi vagy annyi esettel találkoztál, ahogy te sem ismered a válaszolókat, ki milyen munkahelyen, kikkel dolgozott/dolgozik. És most vagy hiszünk egymásnak vagy se. De ezen aztán felesleges hatalmi harcba menni, hisz a te tapasztalatod ugyanannyira hihető a vitapartnerednek, mint neki a tiéd és egyikőtök sem tudja bizonyítani. Szóval döntés kérdése, de ha csak a saját igazad fogadod el, akkor minek ismeretleneket kérdezni.

2023. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Èrtem 33-as.


Tudod van az a mondàs, hogy akinek nem inge ne vegye magàra. Ha valaki a kàkàn is csomòt keres annak tök mindegy, hogy teszem fel a kèrdèst mert az a problèmàja, hogy mièrt tettem fel egyàltalàn a kèrdèst.


A szerintetek-el kezdő kèrdèst nem biztos, hogy engedi az oldal mert sokszor volt, hogy nem engedte kiìri a kèrdèst mondvàn ez nem egy csevegős oldal.


Tehàt kicsit be van korlàtozva, hogyan tehehed fel a kèrdèst.

2023. júl. 21. 11:20
 35/36 anonim ***** válasza:

Akkor "Vannak-e olyan nők szerintetek..." vagy szerintetek nélkül.

Nőkben és a férfiakban is van szerintem szolidaritás a saját nemük felé ilyen kérdéseknél, tehát mint egy csoport része veszi magára és ez tök normális. És nem kákán a csomó keresése, hanem jóindulattal írom, hogy ha hasznosabb válaszokat szeretnél legközelebb, akkor helyezkedj bele annak a szemszögébe, aki olvasni fogja. Mert a kérdésed csak egy a több ezerből és a válaszolók nem fognak még nyomozni mögöttes indokok és jelentések után.

2023. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsot.
2023. júl. 21. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!