Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem csaltam meg, de bűntudatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csaltam meg, de bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Párommal 6 éve vagyunk együtt, voltak hullámvölgyeink mint minden párnak is de az utóbbi időben nagyon érezhető volt hogy ő is több időt tölt az ő barátaival és én is a sajátaimmal, nincs annyi közös program stb. Egyikünk se az a nagyon romantikus tipus de a romantika majdnem 0 jelenleg.

És nemrég én nélküle mentem el nyaralni külföldre 2 hétre, ő munka miatt nem tudott jönni én pedig egyik barátnőmmel mentem.


Röviden összefoglalva ott megismertem valakit, viszont leszögezem semmi nem történt, még csók se - viszont majdnem minden nap találkoztunk, együtt vacsoráztunk… most hogy itthon vagyok már két hete, baromira hiányzik akit ott megismertem, barátomtól pedig még távolabb érzem magam. Emellett rosszul is érzem magam mert bár nem csaltam meg, érzelmileg közel engedtem magamhoz valaki mást és nagyon jól esett amiket mondott, ahogy bánt velem stb. Be is jelölt engem egyébként és írta is hogy találkozzunk még, menjek vissza vagy ő jön ide… borzasztó helyzet. És nem tudom hogy alapból ennyire elhidegültünk egymástól párommal, és ezért történt ez, vagy ez okozta bennem ezt az érzést hogy szabályosan rosszul érzem magam itthon? Beszéltem párommal erről (nyilván nem arról hogy találkoztam valakivel, csak hogy hogy érzem magam) és azt mondta toltsunk külön egy kis időt és utána jobb lesz. De felek igazából csak rosszabb lesz… nem tudom mit lehetne tenni, javaslat esetleg?:( 25 és 29 evesek vagyunk.



2023. júl. 21. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Neki van mas vagy hamarosan lesz
2023. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Félsz lépni, hagyd ott a pasid és menj az új pasihoz a szerelem nem vak hanem teljesen hülye szíved nek meg úgy sem tudsz parancsolni
2023. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van mert a jelenlegi kapcsolatod kihűlt.. :/


Azért érzel bűntudatot mert rendes lelked van.

Rendezd fejben és szívben a dolgokat és utána lépj.Nyilván ha nemtudod a srácot kiverni a fejedből,akkor itt az ideje véget vetni a kapcsolatodnak,csak azért gondold át előtte.

2023. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mendy98 ***** válasza:

A legjobb megoldás az lenne, ha szakítanál a pároddal.

Hogy utána a másik felé mit lépsz, azt te döntöd el.

2023. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!