Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotokkal együtt kihaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal együtt kihasználnátok egy jóbarátot, aki sosem ártott nektek, lenne bűntudatotok?

Figyelt kérdés
Vagy azzal nyugtatnátok magatokat és egymást, hogy akivel ezt meg lehet tenni, az magára vessen? Milyen gyorsan felejtenétek el?

2022. máj. 10. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Én ismerem magam annyira, hogy direkt, számításból senkit sem használnék ki. Szóval ha innen kezdjük, akkor nyilván abból tudok kiindulni, hogy a másik rosszul érzi magát, meghallgatom. Ha én nem voltam elég figyelmes valamiben, nem vettem észre, hogy valamelyik cselekedetem azt a képet kelti a másikban, jogosan, hogy nem érdekel igazán stb., akkor lenne bűntudatom. Ha azt érezném, hogy nem jogos és csak hisztizik, akkor nem (volt ilyen példa az életemben - egyszer elfelejtettem a névnapját megünnepelni egy barátnőmnek, elküldött nyilvánosan a p...ba, azt mondva, hogy csak azért használom, hogy legyen társaságom ide-oda menni... ami hazugság volt, mert csomó mindent megtettem érte / miatta).
2022. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenne bűntudatom, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki másnak is.
2022. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De én ilyet nem tennék, mert undorító.
2022. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudatosan senkit nem használnék ki úgy, hogy kára származzon belőle.
2022. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de ha ilyet tennék, biztos nagy bűntudatom lenne
2022. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!