Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatomnak kellene legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatomnak kellene legyen, hogy amíg 2 hétre szét mentem a párommal voltam más nővel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy 2 hétre szétmentetek?
2023. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül. Ha komolyan vetted a szakítást, akkor nem.

Csak tudd, hogy ez a "szakítunk 2 hétre", aztán megint összejövünk dolog nagyon éretlen, gyerekes dolog.

Nem lenézésből mondom, a jelenlegi (10 éve tartó) kapcsolatunk elején mi is toltuk egy ideig, hogy minden nagyobb vitánál "szakítottunk". Aztán leszoktunk erről.

Mostani agyammal tudom már, hogy nevetséges, tini szintű dolog.

2023. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha az a szakítás tényleg szakítás volt, akkor végülis nem.

Másrészről ha ez így megy, túl sok értelme nem volt újra összejönni...

2023. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy volt végleg szét megyek vele, de nem így történt...
2023. febr. 20. 14:03
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de az mindenképp jó lenne ha tudna róla...
2023. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nőként mondom, én nem sértődnék meg ezen... a szünet az szünet, az azt jelenti, hogy addig nem vagyunk együtt. Akit ez zavarna, az ne szünetezzen, tiszta dedó.
2023. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
A szünet nem azt jelenti , hogy egyik másik dug mással.. nem hinném hogy sok ember fogadná el ezt.
2023. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Hm, a szünet egy hülyeség szerintem, ami nem működik azt nem kell erőltetni.

Úgy gondolom, hogyha szerelmes lennél a párodba nem fekudtél volna le más nővel még azok után sem, hogy szakítottatok volna.

Szerelmi bánat esetén szenvedsz, nem másba dugod a farkad, inkább leiszod magad, vagy depibe essel, eszedbe nem jut más nő.

Lehet hülyeség, amit írtam, de én így éreznék.

Ha elmondod neki és nem akad ki, akkor ő sem szeret igazán, inkább ragaszkodás, összeszokás, a múlt játszik szerepet abban, hogy együtt vagytok ismét...

2023. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Ross, te vagy az?

“We WeRe On A bReAk”

2023. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
79%
Önmagába "bűntudatot" dobd ki a kukába, csak tönkreteszi az idegrendszeredet, és nincs semmi haszna.
2023. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!