Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ràirjak vagy mégse? Vagy mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ràirjak vagy mégse? Vagy mégis?

Figyelt kérdés
Baráti társasságban van egy srác aki nagyon tetszik,szóval kb már egy hónapja vidékre költözött,amikor megtudtam hogy elmegy eléggé elsirattam ami nagyon gáz mert meglátta...Facebookon ismerősök vagyunk, kiváncsiságból kiraktam egy képet amit like-olt azon filóztam hogy ráirok mi van vele.. Tegnap meg a barátnőjével rakott fel képet.Annyira ciki lenne most rákérdeznem hogy mi újság vele.Vagy nem? Vagy de?
2023. júl. 22. 05:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen szándékkal. Meg hogy akkor ti jóban voltatok eddig is? Vagy csak egy társaságba jártatok, de sose beszéltetek?

Ha korábban baráti viszonyban voltatok úgy nem gáz, de ha csak messziről néztétek egymást úgy azért fura.

2023. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tőle, ha barátnője van? Hagyd békén és keress mást. Teljesen fölösleges ráírni.
2023. júl. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Neked is a foglalt faszra viszket? Vegyél drótkefét rá. Nincsen szingli pasi a környéken?

Igen, elég ciki lenne, mivel ha érdekelnéd, akkor magától is írna. Hagyd békén, ne kontárkodj bele a kapcsolatába.

2023. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél elérni vele? Szerelmes vagy, vagy ilyesmi, és azt akarod, hogy rád figyeljen, hogy felhívd magadra a figyelmet, hogy ittvagyoook.

Szerintem ne írj neki. Barátnője van, te meg utána ácsingózol. Ne keveredj bele ilyen viszonyba, ha esetleg beszélgetne veled, örülnél, hogy jaj velem beszélget, tovább agyalnál, hogy mi lesz most? Amúgy is csak egónövelő, szórakozás, izgalom lennél neki, plusz ha kiderülne, hogy a barátnője mellett ismerkedne, flörtölgetne, akkor meg a jelleme is kuka... Akkor meg miért akarnál ilyen pasit?

2023. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező barátnője van. Hagyd őket békén! Keress egyedülálló férfit!
2023. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Es mit szeretnél? Titkos szerető lenni, akit ha van fel órája csak gyorsan megdug? Vagy szétrombolni őket, hogy aztán veled is ugyanezt tegye?


Igy hogy van barátnője hagyjad. Keress egyedülállót.

2023. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnője van, hagyd békén.
2023. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy neked miért olyan vonzó a foglalt pasi? te is örülnél, ha pasidat más nő viszzi el?
2023. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!