Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak? Tavaly volt egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Tavaly volt egy kis kalandom egy nővel, most megtaláltam facebookon.

Figyelt kérdés

Igazából 3x találkoztunk csak, de sokat chateltünk. Szex is volt. De végül dobott az exe miatt. Azóta is sokat gondolok rá. Most megtaláltam facebookon, de nem merek ráírni, lehet már nem is emlékszik rám, nem akarom megalázni magam. Múltkor épp eléggé megtettem, könyörögtem, hogy engem válasszon. De nem így tett. Ahogy nézem a facebookon úgy tűnik nincs együtt a sráccal, de biztosra nem tudom.


Nagyon gáz lenne ráírni, csak érdeklődés végett, hogy mi van vele? Innen is törölte magát, messengeren is eltűnt, valószínűleg tiltott. Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi, zaklatásnak vennétek a helyében?



2022. szept. 22. 01:54
A kérdező szavazást indított:
Írj rá!
Ne írj neki!
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki. Ha akkor nem kellettél, most se kellj. Mi van, ha megint képbe kerül az exe, és lepattint? Vagy ha jön egy érdekesebb figura?

Legyen benned tartás.

Ha akart volna, már rég keresett volna.

2022. szept. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
És hova írnál rá? A hátára? Homlokára? Vagy a cickókra?
2022. szept. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne írnál neki? Legföljebb elhajt megint.


Ezt viszont nem értem: "hátha nem is emlékszik rám" - szerinted annyi emberrel bújik ágyba, hogy egy év távlatából már kieshetett az emlékezetéből, hogy szexelt veled?!

2022. szept. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Persze, nem veszítesz semmit.
2022. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne írj rá, mire van a tiltás szerinted? Nem akar veled beszélni. Ne haragudj, de könyörögni, hogy téged válasszon?! Szerintem akkor se lett volna esélyed ezzel a viselkedéssel, ha nincs képben az exe. Itt nem az történt, hogy kettőtök között őt választotta, alapból nem voltál opció, ha jól sejtem. A szexen kívül bármi mást csináltatok egyáltalán?

Egyébként meg remélem nem lesz a kövi kérdésed, hogy "miért nem válaszol a csaj, ha írok neki és látta is, miért ilyen bunkó". Egyáltalán nem lesz köteles válaszolni neked, mert már rég nem érdekled és mondta is, elsőre kellett volna megérteni, ami szerintem egyértelmű volt.

2022. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exe jobban néz ki, mint te, így felesleges ráírnod.
2022. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!