Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat? Ráírjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? Ráírjak?

Figyelt kérdés

Egy sráccal a munkám során ismerkedtem meg. Hostess voltam egy rendezvényen már ott is ment a szemezés, mosolygás. Az esemény után bejelölt facebookon. Visszaigazoltam de nem írt rám.

Azóta eltelt egy hónap, most bekövetett instán is. Visszakövettem de semmi reakció.

Szerintetek ez mire jó? Ha tetszem neki miért nem ír rám és hív randira? Ráírjak én vmivel? De mégis hogy? Nem akarok túl nyomulósnak se tűnni, de tetszik és jó lenne megismerni.


2022. nov. 15. 07:39
A kérdező szavazást indított:
Írj rá, valószínűleg tetszel neki
Ne írj rá, várd meg, hogy ő mit lép
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ennyit ad bele a kezdeményezésbe:D
2022. nov. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy nem mer írni. Egyébként én is ilyen vagyok a csajok terén
2022. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Tegyel ki egy sztorit, nezd meg reagal e ra. Vagy egy uj kepet. Esetleg ha o tesz ki egy sztorit vagy kepet lajkold.. te ne irj ra!
2022. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki férfi létére ennyire életképtelen akkor azt hagyni kell a francba.

Jò hogy nem már te fogsz udvarolni neki.

2022. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BohócKolbász ***** válasza:
45%
És mi van ha visszautasítod? Lehet te nem az első vagy akinél próbálkozik, és nincs önbizalma. Mi van ha ő úgy látta hogy csak unalmadban szórakoztál vele? Írj neki valamit. Láttad a rendezvényen és tetszett a mosolya. Szállj le a magas lóról kisanyám és kezeld magad egyenlő félként. Te is ugyanolyat nyomsz ki magadból mint ő, sima emberek vagytok.
2022. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Írj neki.

Nem mindig csak a férfi kezdeményezhet már nem abban a korban vagyunk..

Ha tetszik neked is (gondolom igen, ha már itt megért egy kérdést) akkor meg mi a probléma?

Egyszer lehetsz rámenős te is nem?😁

2022. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Penzes pali kell. Gondolom nem csoro vendegek voltak..
2022. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Miert ne irhatnal ra?Ahelyett, hogy agyalsz rajta, hívd el egy randira, mi lehet a legrosszabb ami történik??Nemet mond.Es akkor mi van?Semmi, folytatod az életed ott ahol abbahagytad!
2022. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is az van hogy nem mer írni. Én mondjuk nem írnék rá, esetleg ha megoszt valamiket szívezd be többször is, hátha veszi az adást. 😊
2022. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt leírtuk, hogy ha érdekel a srác akkor írj te neki. Errefel le lettünk pontozva mind. Bezzeg akik a szokásos hülyeséget írták, hogy like-old agyon..

Kész parádé ez a női ismerkedési forma, meg a tanácsaik.. nézd meg a képei alatt hány csaj nyomja ugyanezt és melyik ért el nála valamit, együtt van azzal aki az összes képét like-olja? Na ugye, hogy nem xd

Amúgy azóta tökös volt valamelyikőtök lépni valamit kedves kérdező?

2022. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!