Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetem jóvá, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetem jóvá, ha azt hiszi hogy csak leakarom húzni anyagilag?

Figyelt kérdés
Külön költözünk, mert nem ment az együttélés. Minden felesben volt. Ma azt hozta fel, hogy miért nem vettem neki legalább egy péksütit ha már eljön értem autóval... Vagy nem érdemes ilyen pasival foglalkozni?
2023. júl. 22. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb már fuvardíjat is fel fog számítani?
2023. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Illene legalább a penzinpénz 66%-át kifizetni neki 2 pogácsával együtt.
2023. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell jóvá tenned semmit, mert rosszat nem csináltál. Gondolom én.


Azt nem értem, hogy miért furikáztat téged, ha már nem megy a párkapcsolat. Vagy csak az együttélés nem megy? A párkapcsolat igen? Vagy ez hogy van?


Te sem várhatod el ugyanakkor tőle azt, hogy mindig ide oda furikázzon, de az, hogy ő meg egy péksütit kér cserébe az is nonszensz.

2023. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A legviccesebb az amikor 1 és 1,5 "csillagos" válaszadók is már trollkodás helyett annyira megsajnálnak hogy segíteni akarnak neked mert annyira nonszensz a helyzeted xD Ennyire gáz amit a pasid csinál. Érted?
2023. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

#4:


Én is azt figyeltem meg, hogy nem trollkodnak egy kicsit se.

2023. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes amúgy kérdező, dobd ki véglegesen az életedből!


#5 voltam.

2023. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem én kértem hogy jöjjön ertem..szerintem alap dolog lenne a pasiknál kedvesség, udvariasság...
2023. júl. 22. 18:16
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk amúgy úgy szokott lenni, hogy ha valaki felveszi a másikat (család, baráti kör, párkapcsolat) és mondjuk beugrik egy boltba gyorsan út közben, meg is kérdezi kell-e valami. De persze kinél mi. Nem hogy elvárom szolgáljanak ki kötelezően.
2023. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nem ideális szolga. Dobd ki és keress egy megfelelően szolgalelkűt, aki szó nélkül ugrik, kitalálja a gondolatod, mert ez a dolga. Nemhogy még önérzeteskedjen! A szolgának kuss a neve!
2023. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, ez ilyen kis hercegnő fiú, szerintem ennél találnál jobbat is.
2023. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!