Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akart ezzel megijeszteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart ezzel megijeszteni?

Figyelt kérdés

A barátom úgy tett, mintha szakítani akarna velem, majd utána elröhögte magát, hogy ezt csak azért csinálta, hogy lássa beijedek-e. Ezt azért csinálta hogy kicsit megbüntessen, amiért nem jól viselkedtem vele. Pedig mindig azt mondja rám, hogy elmebeteg, bolond, őrült, és hülye vagyok.

Ezeken szoktam vele összeveszni, hogy miért beszél így velem, és azon hogy ugy erzem elhanyagol. Ha én akarom a szexet, akkor mindig nemet mond, arra hivatkozva, ha majd jól viselkedem. De ő meg kierőlteti a szexet ha előfordul hogy nekem nincs hozzá kedvem. Ilyenkor azt mondja nem fog békén hagyni, míg bele nem megyek.

Ha szeretné hogy maradjak csendben, akkor azt mondja hallgassak.


2023. júl. 23. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú elég beteg a barátod kedves kérdező. Hogy tudsz egy ilyen manipulatív emberrel együtt lenni?
2023. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd már be a trollkodást. Te vagy az a hambis "csaj" akitől megette és az akinek azt mondja, hogy csak viccelt állítólag... Már nem hiszek neked, befejezhetnéd már a hülye történeteket.
2023. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Mondd meg a pasidnak, hogy keressen egy sub csajt, te meg keress egy vanilla csávót. Szívesen.
2023. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ő a barátod?
2023. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ugy szórakozik veled ahogy csak akar. senkije vagy.
2023. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nem igaz, hogy vannak, akik még válaszolnak neked.
2023. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivert kutya több tiszteletet érdemel, mint amennyi tiszteletet a barátod ad neked. Miért nem hagyod ott a francba?
2023. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon humoros kerdes.
2023. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!