Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ráírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben ráírnátok egy családtagra?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy 40-es nővel, és utoljára csütörtökön beszéltünk messengeren, de hanghívásban. Akkor azt mondta,hogy mennek a Balatonra, a lánya anyósáékkal, meg pár rokonnal, és ott töltik a hétvégét. Szombaton írtam neki, de üres karika, majd vasárnap,hogy csak nem otthon maradt a töltő? De ez az üzenetem se ment át eddig, pedig már elvileg hazaért, és dolgozik. Bízom benne,hogy csak a telefonja romlott el, nem baleset. Gondoltam ráírok a fiára, aki vele lakik, csak lehet kinos lenne a szitu, mivel valószínűleg ő nem tud rólam.
2023. júl. 24. 09:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem írnék rá senki másra.
2023. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ennyi volt. Ha valaki akarja tartani veled a kapcsolatot, az meg fogja talalni a modjat, eleg egy laptop is egy inkognito ablakkal. En elengednem az ilyet.
2023. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy ennyi volt, mert le nem tiltott, hanem a telefonjával van valami. Mert ha még nekem nem is válaszol, attól még az üzenetnek át kellett volna mennie. Meg most szombatra meg is volt beszélve egy találkozó.
2023. júl. 24. 10:12
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne írj rá másra!
2023. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Korlátozásba rakott (régebben figyelmen kívül hagyás volt ennek a funkciónak a neve). Te úgy látod hogy meg se kapja (üres karika pipával), valójaban elolvassa de te azt hiszed nincs nete hogy meg se kapja.

Semmiképpen nem keresnék egy felnőtt embert máson, de ilyen helyzetben neki se írnék amíg nem keres.

2023. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha tényleg ki is kapcsolta az értesítést, akkor is fura,miközben semmi előjele nem volt, és végig nevettük a beszélgetéseinket is.
2023. júl. 24. 11:21
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok együtt, és nem ismered a családját, szóval, így ne. Csak kínos szitu lenne belőle, akár hallott rólad, akár nem, és nem is biztos, hogy megtudnál bármit is… Több mint valószínű, hogy felszívódott. Nem mindenki tilt ghostingolás esetén. Amúgy meg, ha esetleg posztolt vmit a napokban, vagy látod, hogy elérhető, akkor máris ott van, hogy nem romlott el a telója.
2023. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelezd, hogy aggódsz és kérd meg, hogy adjon magáról valami életjelet. Ennyit nyugodtan megtehetsz. Másra én sem írnék rá semmiképp. Más elérhetőségét nem tudod? Telefonszám?
2023. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Egy vezetékes számot kidobott a telekom oldala az ő nevére , városára rákeresve,mobilját nem tudom,mert mint írtam messengeren beszéltünk hanghívással.
2023. júl. 24. 11:47
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a telefonjával van a gond. Egyszerűen ez ennyi volt. Már eleve komolytalan ha még a telefonszámát sem tudod....
2023. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!