Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ráírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben ráírnátok egy családtagra?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy 40-es nővel, és utoljára csütörtökön beszéltünk messengeren, de hanghívásban. Akkor azt mondta,hogy mennek a Balatonra, a lánya anyósáékkal, meg pár rokonnal, és ott töltik a hétvégét. Szombaton írtam neki, de üres karika, majd vasárnap,hogy csak nem otthon maradt a töltő? De ez az üzenetem se ment át eddig, pedig már elvileg hazaért, és dolgozik. Bízom benne,hogy csak a telefonja romlott el, nem baleset. Gondoltam ráírok a fiára, aki vele lakik, csak lehet kinos lenne a szitu, mivel valószínűleg ő nem tud rólam.
2023. júl. 24. 09:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Amúgy találkoztatok már egyáltalán, vagy hétvégén lenne az első?
2023. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Most lenne az első. Van még egy másik facebook profilom, este megnézem, hogy azon átmegy-e amit írok. Próbáltam megcsörgetni messengeren, de egyből az volt hpgy nem fogadta a hívást. Az a fura,hogy ennyi erővel le is tilthatott volna, de nem tette, még mindig az ismerősöm. Nem reménykedem, csak még mindig benne van a pakliban,hogy a telefonjával van valami, rosszabb esetben balesetük volt.
2023. júl. 24. 14:15
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen problemara tobb magyarazat is lehetseges, akkor mindig a legegyszerubb az igaz. Nem kellesz neki, akarhogy is ellenkezel.
2023. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Van, aki azért nem tilt, mert rosszat nem tettél, de úgy is meg tud szabadulni tőled, hogy berak kéretlenbe. Szerintem itt ez történt.

Ha a telefonjával van vmi, azt írtad, elvileg már hazaért, dolgozik, nincs laptopja, otthon és/vagy munkahelyen, rajta internetezési lehetőséggel?

2023. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy van-e otthon gépe, munkahelyén meg sima melós, szóval ott biztos nem tud facebookozni.
2023. júl. 24. 15:37
 16/24 anonim ***** válasza:
46%
Elment a hétvége az üdüléssel, későn ért haza, hétfőn beesett a melóba, majd előkerül hamarosan.
2023. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Van azóta fejlemény?
2023. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Tegnap délután még melóban sikerült átváltanom messengeren a másik facebook profilomra. Arról is ráírtam, és szintén üres karika, még most is. Nem önámítás, de ugye a másik profilomat nem ismeri, és ha úgy is lenne beállítva neki a facebookja, hogy csak az ismerősök üzenetit jelezze, akkor is elvileg egy kézbesítve jelzésnek kellene lenni. Így meg olyan mintha kilépett volna a messengerből, rosszabb esetben feltörték a facebookját, és azok léptek ki. Pár hónapja az enyémmel is próbálkoztak.

Igazából ami nekem érthetetlen, hogy amennyiben egy nő nem akar tovább egy pasival ismerkedni, akkor simán törölné és tiltaná a pasit nem?

Jártam így nemrég, egy hisztis nővel, aki megbántva átverve érezte magát, mert a 2 éve végetért kapcsolatomat nagy szerelemmel jellemeztem, én meg visszavágtam, hogy ő meg nem úgy néz ki a facebookon mint amiket a társkeresőre feltett. :D

2023. júl. 25. 11:39
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez furának azért valóban fura, üres karika, amikor üzit küldtem, csak olyankor fordult elő, amikor kicsit szakadozott a net, de amint lett normális jelerősség, rögtön pipa.

Oké, hogy nem csak az én véleményemre vagy kíváncsi, de írtam már, hogy közel sem mindenki töröl, tilt. Én sem. Ne vedd tutinak, hogyha nem „likvidált” erélyesen, akkor érdekled!

Felvetettem már korábban is, nézted, hogy nem posztolt-e, ill. volt-e elérhető valamikor? (Nálam mondjuk ki van kapcsolva az elérhetőség mutatása, és nem posztolok pár naponta.)

2023. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Legutolsó megosztása hónap elején volt, azóta semmi új.
2023. júl. 25. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!