Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak negatív tapasztalataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak negatív tapasztalataitok nyelvpc viselésével kapcsolatban? Akár orális szex, smárolás, vagy egyéb okok miatt.

Figyelt kérdés

Fájdalmas volt amikor szúrták?

Mennyi idő után gyógyult be teljesen?


2010. okt. 14. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

15:14 vagyok

hát az a baj hogy csak a kettőt 1szrre tudod ellenőrizni:D mivel ellentétes irányú a pc két végén lévő menet el kell kezdened mindkettőt tekerni, az egyiket jobbra a másikat balra. azt nem fogod tudni, hogy pontosan melyik tekeredett, csak azt hogy megmozdultak.


amúgy én csak akkor húzom meg, ha eszembe jut, nem szoktam a piercing-eimet minden nap:D


elég ha néha néha meghúzod őket:)


élvezni fogod, gratulálok a piercingedhez:D


L/16


15:15

izgalmasan hangzik én sem próbáltam még nyelvpiercinges fiúval:D de hogy kiviteleznéd ezt az ötletedet:D?

2010. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!