Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belebonyolódtam ebbe a dologba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebonyolódtam ebbe a dologba?

Figyelt kérdés
Nem régebben voltam egy buliban egy baráti társasággal,és az egyik srác felkért táncolni akkor még igazából annyira nem vettem észre hogy közeledni akart,aztán megcsókolt,de valahogy nem éreztem vele azt a szikrát amit a férfiakban látok. Mikor közeledett nagyon nem jött be konkrétan egy undor fogott el,ennek több oka is lehet. Mikor közeledett és folyton ez jár a fejemben azóta az a kérdés: Nem esett jól? Erre hirtelen nem tudtam választ adni csak annyit hogy legyünk barátok inkább oké? Erre azt mondta rendben,kisidő múlva meg említi hogy nem-e petingelnék vele? Mondom most mondtam el,én vagyok a hibás hogy bele mentem ebben az egészbe kiderült hogy barátnője is van,és úgy akart velem..még szerencse hogy nem vagyok befolyásolható és csóknál több nem volt, el sem tudom képzelni mi lehetett volna ha megtörténik. Valahogy úgy érzem hogy a legmélyébe nyúltam bele egy olyan emberbe aki rossz hatással lett rám,minden okkal történik valószínű ennek is oka volt,arra még nem sikerült rájönnöm hogy mi. De nagyon kellemetlen olyan fura érzések kavarognak bennem,ez el fog múlni?? Valaki járt hasonló cipőben?
2023. júl. 26. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól értem van egy kapcsolatban levő pasi akitől undorodsz.

Mi a kérdés?

2023. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

1-es!

👍

2023. júl. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bele, mert rajta jár az eszed. Felejtsd el.
2023. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rámenős volt egy kicsit és ez neked tetszett. Meg úgy általában. Verte már nekem is úgy ki valaki rendszeresen, hogy folyamatosan gyalázott.
2023. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!