Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleségednek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségednek nincs jogsija, rábeszélnéd, hogy csinálja meg?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartanád vagy mindegy?

2023. júl. 26. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

En olyanrol tudok csak, ahol a pasi fizette a jogsit is, meg kocsit is kapott a feleség, a biztositást is a pasi fizeti. De lehet még tankolja is.

Es mindez, csak mert egy masik csaj a párjátol kapott kocsit ezért a feleség is irigysegbol akart.:D igy elkezdtett tanulni

2023. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És vezet is valahová?

Nálunk 15 éve férj vezetett és elfogadta, hogy nem vezetek. Most megcsináltam, jobb melóhely miatt kellett, de csak ha inni akar, kb. kétszer egy évben, akkor szoktam én vezetni, meg persze melóba.

Azért fura nekem, hogy ennyire tökmindegy? Vagy még nem szokta meg, hogy ihat 😃

2023. júl. 26. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:

Olyanra kell ha esetleg apuval vmi tortenne es korhazba kell vinni vagy bármi beüthet.

De ő se nagyon vezet.inkabb aput hivja a jatszoterre is hogy vigye őket haza

2023. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De aki nem vezet rendszeren, kiesik a gyakorlatból. Akkor a nő autója csak dísznek van?
2023. júl. 26. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélném rá. Ha nem akar vezetni, annak oka van, nem vagyunk gyerekek.
2023. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Inkább az a baj, hogy olyan emberek jogsit szereznek, akik ön és közveszélyesek az utakon. A feleségemnek van jogsija, évente vezet olyan 50km-t. Na ő is az, aki inkább ne vezessen.


A férj fizet mindent, ő veszi a kocsit, ő tankolja... erről inkább nem is mondok semmit. Ennek kompenzálására a nő meg anál-orál ott és akkor amikor a férj akarja?

2023. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hellmano ***** válasza:
22%
Szerintem is felesleges a nőnek jogsi, ha van a férfi embernek a háznál. Én olyan sofőr vagyok, hogy nem is szívesen ülök be más mellé (így lassan 30 éve vezetek, sőt ha kismotort beleszámíjuk, akkor 30 éve vagyok az utakon) és ha az asszonynak eddig nem volt jogsija, akkor meg már minek neki? Tényleg, azért az évi 100 km-ért teljesen felesleges és csak az kb. az a szint, hogy egyenesen tud vele menni meg kanyarodni, ha kell, ha ritkán vezet valaki. Mondjuk én könnyen beszélek, mert nem iszok alkoholt, így sofőrre sincs szükségem semmilyen esetben sem bárhova megyek.
2023. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert nem lesz hozzád kötve? Megy autóval egyedül, ha eszébe jut vmi
2023. júl. 26. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ràbeszélés ellenére szereztem meg, nàlunk épp az ment, hogy minek az neked elviszlek én stb...

Nagy soför most se vagyok de amit kell elintézem autòval és napi 2 òràt megspòrolok a bejàràson így.

2023. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Te nem tudsz megtanulni vagy mi?
2023. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!