Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak, akiknek nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akiknek nem sikerül kapcsolatot kialakítani a nőkkel, hol siklott ki az élete szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen kérdést olvasni itt, de én úgy látom, hogy egyáltalán nem foglalkoznak a válaszolók különösebben magával a kérdéssel, inkább csak a kérdezőre reflektálnak, nem a kérdésre önmagára.


Most főleg azokat kérdezem, akiknek sikerült kialakítani kapcsolatot, és nem azokat, akiknek ez nem, itt most ők a fő téma, és bocs, hogy kihagynánk őket ebből, de én úgy gondolom, hogy ők - a csalódottságukból, keserűségükből kifolyólag - nem tudnak egzakt választ adni erre, hisz nem tudják ezt objektíve látni, mármint sem önmagukat, sem magát a kialakult helyzetet.


Ha megsértettem valakit, előre is bocsánat, de gyűlölködő kommentekre nem vagyok/vagyunk kíváncsiak, mert nem előremutató, csak fröcsögés.


Vagy ha tudjátok ezt enélkül megválaszolni, akkor rendben, jó, azok is válaszolhatnak, akiket érint a kérdés.


Engem konkrétan az idevezető út érdekel, mit gondoltok róla, mi a hiba, miért és hogyan jut el odáig valaki, hogy akár nőgyűlölőnek is megbélyegezzék azt, aki a sorozatos visszautasítás miatt nem tud, vagy nem mer szeretni egy nőt sem.


Mik a tapasztalataitok? Saját is lehet, de ismétlem magam, ne fröcsögés legyen.



2023. júl. 28. 01:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Azért nincs erre konkrét válasz, mert minden ember más.

Lehet a sikertelenség csak egy rossz kisugárzásból, egy rossz összképből indult.

Hogy embereknek a saját sikertelenségük miért fordul át nőgyűlöletbe, erre igazából normális választ ők sem tudnak adni.

Magukat hibáztatni, magukban keresni a hibát és meg is találni az fájó lenne. Ezért hibáztatja a nőket.

A nők hibája, hogy nem kell egy utálatos/önző/kövér/ronda ember? Ugyanmár.

Változtatni magunkon nehéz. Mutogatni, hogy más miben hibás könnyű. Persze, hogy a nők a hibásak, hogy undorodnak azoktól a férfiaktól akik szerint alanyi jogon járna nekik nő. Az életben semmit nem tettek le az asztalra a 13 centis fütykösön kívül, de a nő az járna.

A nő a hibás, hogy ezt megveti?

A nő a hibás, hogy nem akar olyan férfivel lenni aki nem vonzó neki?

A nő a hibás, hogy nem tud jövőt elképzelni olyan férfivel aki 250 ezer forintot keres?

A nő a hibás, ha megkap jobb pasit is és őt választja?


El kellene ezeken gondolkozni.

Ezek a férfiak semmivel nem lennének jobbak azoknál a nőknél akik a jó pasit választják, ha megtehetnék.

Ők is a jó nőt választanák, a dögöset, a jó humorút, a kedves gondoskodót.

Megtennék, ha tehetnék. Ugyanezért viszont a nőket lehordják.

Na ez az az út ami ide vezet.

2023. júl. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

"Ők is a jó nőt választanák, a dögöset, a jó humorút, a kedves gondoskodót."


Relatív kinek mi az! Én például a mr-miss tökéletestől falra mászok!

2023. júl. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Én csak a bátyámról tudok nyilatkozni.

38 éves és soha nem volt barátnője. Pedig nem alacsony, nem csúnya, és a munkájában pedig kifejezetten sikeres, sok pénze van. Ott siklott félre, hogy egyrészt alapból nehéz természerű, másrészt pedig az egyetemen majdnem 0 lány volt ott, ahová járt, és egy műszálat nem tett akkoriban keresztbe, hogy legyen barátnője. Inkább csak tanult, vagy játszott itthon, esetleg a haverjaival lógott. Amikor elkezdett foglalkozni a témával rendesen először, akkor már kb. 25 éves volt. Főleg neten ismerkedett, voltak randijai, de mindig visszautasítás volt a vége, általában olyan szövegekkel, hogy "maradjunk csak barátok" vagy "átgondoltam, és mégsem fér bele most az időmbe egy kapcsolat", de olyan is volt, hogy a bátyám adta ki a csaj útját, mert annyira kattos volt. Minden egyes visszautasítást a szívére vett, és utána minimum fél évig nem próbálkozott újra egyáltalán.

Ha nem társkeresőn tetszik meg neki a csaj, akkor hónapokig, vagy akár évekig beszélget, csicsereg vele, mielőtt ráveszi magát, hogy elhívja randira, és persze egyszer sem jött ez így össze.


Egyáltalán nem nőgyűlölő, de egyre frusztráltabb, szomorúbb, egyre keserűbb és rugalmatlanabb, így a helyzet évről évre csak romlik.

Az igényeiből sosem adna amúgy le, soha nem kellene neki olyan nő, aki nem tetszik neki külsőre, sem pedig olyan, aki nem diplomás, és még millió kizáró ok van világnézet/hitvilág alapján. És ha még ezek stimmelnek is, akkor még ott van az is, hogy olyan legyen a személyisége, hogy passzoljanak, tudják kezelni egymást rigolyáit, hülyeségeit. Így pedig már csaknek 0-ra redukálódott az esély.

2023. júl. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Volt pár hosszú kapcsolatom, az elmúlt cirka 2 évben viszont nem. Nem hibáztatom én a nőket, pontosan tudom hol a hiba. Bennem egyértelmű. Szóval próbálkoztam, de valahogy nem éreztem azt, hogy megfogott volna. Olyan mintha teljesen elvesztettem volna az érdeklődésem. Jelenleg 30 vagyok, és azt érzem, hogy nem megy. Az érdektelenség miatt, helyes sem vagyok legalábbis én így gondolom, nem is vagyok társasági ember. Olyan egzisztenciám mint autó vagy lakás nincs, és nem is érzem azt, hogy a közeljövőben lenne. Viszont azt leszögezném, hogy éltem egyedül, volt autóm, egy mesés kapcsolatom, mégis félrement a dolog. Megcsalt. Most hogy ez azért történt mert én csináltam valamit rosszul, vagy alapból benne volt ez a stílus, esetleg mind a 2 azt nem tudom. Azóta egyszerűen teljesen érdektelen számomra az egész csajozás téma. Remélem közelebb vitt a megfejtéshez.
2023. júl. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős sztori, valóban van ilyen aki nehezebben ismerkedik, becsontosodott szokásokkal napi rutin, a szokásos igényekkel amiből nem ad lejjebb, mondhatjuk hogy a szokványos, komfortos élet, amit nyűg neki feladni. Ilyen apróságokra gondolok, hogy ha mondjuk alapból nem barátkozó természet, nem is fog felmenni társkeresőre, nem is fog eljárni szórakozóhelyre, szakörre, táborba, előadásra, tanfolyamra vagy bármire. Minden úgy marad, ahogy 5-10-15-20 évvel ezelőtt és ez önmagában egy hatalmas hátrány, párkeresés szempontjából, mert nem fognak hozzá becsöngetni. De ezt valószínűleg valahol vállalja, még ha olykor kényelmetlenül is érzi magát miatta mert nincs nő! Ettől még lehet sikeres a munkájában, szorgos, tehetséges a magánéletében, stb.
2023. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a legtöbb ilyen férfinak kora gyermekkori sérelmei vannak, és éretlen maradt a személyiségük. Látszik az írásaikból, hogy az énkép sincsen rendben, nem reális. A nőket is tárgynak tekintik, akikből nekik legalább 1 darab járna, de a "rosszfiúk" megfosztották őket ettől.

Projektálnak, mert nem tudják elviselni a gondolatot, hogy ők tehetnek a saját sikertelenségükről.

2023. júl. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, azért nézzük meg a női oldalt is. Királynői szerepben, irreális elvárásokkal. Némelyik megugorhatatlan a média-agymosás miatt, de ez a "természetes".
2023. júl. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Még a gyökereknél a szülő-gyerek kapcsolatnál, a bölcsis/ovis szocializációnál már sérültek.
2023. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Ide nekem mindent, de mindent!!

Valamit nagyon nem kapott meg gyerekkorában, ez fixálódott, így adni se tud.

2023. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Főleg nőknél.
2023. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!