Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy azoknak a nőknek amelyek tetszenek nekem az egekben vannak az elvárásaik és nem sikerül kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
34f

2021. jan. 27. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
17%
A nők már csak ilyenek, kicsit add lentebb az igényeid.
2021. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
98%
Nincs az egekben, csak valamiért nem tetszel nekik.
2021. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
98%
Ma már az is magas elvárás a pasik felé, hogy intim képeket ne küldözgessenek a haverjaiknak. Mi lenne, ha még alacsonyabbak lennének az elvárások?
2021. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert kevés vagy. Ilyen az élet. Válasz rondábbat, próbálj meg sokkal több pénzt keresni. Vagy a kettő kombinációja.
2021. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem az ő elvárásuk magas, hanem a te teljesítményed alacsony. Mi lenne, ha lejjebb adnám az igényeimet? Bele sem merek gondolni. :D
2021. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
98%
El tudom képzelni, mik lehetnek azok az egekben lévő elvárások. Ma már kb az is egekben lévő elvárás, hogy tudjon két összetett mondatot kinyögni, esetleg leírni.
2021. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer azt mondta nekem egy srác, hogy nem érti egy nő mire fel várja el, hogy az adott férfival legyenek közös érdeklődéseik. Ezek után én már nem hiszek az ilyen sopánkodásoknak. Aztán a bátyám egyik barátja mondta, hogy mennyire felháborító, hogy a barátnője szerint neki is ki kéne vennie a részét a házimunkákban.
2021. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
13%

Mucika, minden nőnek az egekben vannak az elvárásai. Tudod a csinos pofidért nem adnak Gucci táskát a plázában, és abból, hogy van pár közös témánk, még nem jutok el a Maldív szigetekre! Egy nőt el kell tartani! Nemhogy már azt hidd, hogy egy férfi mellett el fog menni dolgozni. Viszont fizetni kell a szolit, műkörmöt, 3D pillát, fodrászt, manikűröst, szemöldöktetoválást, kollagén feltöltést, 4D pillát, pláza, ruhák, cipők, táskák, kiegészítők, ékszerek, aktuális trendnek megfelelő technikai eszközök, kocsi, "gisgugya", Michelin csillagos kajálda - nem ám valami prosztó csárda, büfé, vagy Mekdogá ... Megdumá .... Börgerking -, wellness, Facebook és Insta kompatibilis nyaralás, kirándulás, hétvége, stb, stb, stb.

Ha nem keresel minimum havi nettó 800.000 Ft-ot, felejtsd el a nőket!

2021. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 A kérdező kommentje:

"Ha nem keresel minimum havi nettó 800.000 Ft-ot, felejtsd el a nőket!"


Az ilyen felfogású nők jobb is ha elkerülnek és mellőznek...

2021. jan. 27. 13:11
 10/93 A kérdező kommentje:
Sekélyes nővel én sem szeretnék ismerkedni... Nem a Luxus Vivien félék érdekelnek.
2021. jan. 27. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!