Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire figyelsz tudatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire figyelsz tudatosan a szeretetnyelvre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mi a te és a párod szeretetnyelve?

Ha különböző, volt belőle problémátok?


2023. júl. 28. 07:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Em ha vkit szeretek de nem érzi magát szeretve ettol és lepereg rola nekem az toxic.

Exemnél is igy utáltam hogy szivem lelkem kiteszem élek jalok érte de megcsalásokkal vádol es lek...z.

Aki nem hisz vagy nincs eq ja annak szerintem semmi keresnivaloja nincs mellettem


Nem érdemlem meg a lelki zsarolásokat büntetéseket lek-st semmit.

2023. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
*úgy utáltam
2023. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen.


Nincs problémám sose, mivel én teljesen figyelek erre.


Mindegy az enyém, mert az összesben szakértő vagyok, és tudom adni, ami a másiknak preferált.

2023. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nekem mind a szeretetnyelvem, nincs csak egy.
2023. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a szívességek, az lehet sz*pás vagy nyalás.
2023. júl. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!