Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban jóképűnek látja sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jóképűnek látja sok nő az alábbi férfit?

Figyelt kérdés

Hiába híres Cillian Murphy, kifejezetten ebben a kategóriában írtam ki a kérdést mert arra vagyok kíváncsi, itt is vannak-e nők akik vonzónak látják őt, és ha igen, miért? Nem sok női barátunk van, de mind el vannak ájulva tőle. Mi a haverokkal meg egyáltalán nem értjük, miért :D Mostanában meg még inkább felkapott az új filmje miatt.


Néhány kép:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. júl. 28. 13:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem zseni (én mondjuk senkit sem nevezek annak), de egy kiváló képességekkel, kivételes önfegyelemmel és szakmai alázattal bíró, megbízható, mellékszerepekben is rendszerint nagyot alakító, lassan, de biztosan érő, remek színész.
2023. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
86%
#39: szerintem az Inceptionban volt olyan jó, mint Leonardo, csak nem olyan feltűnően. Leonardo abban igazán kiváló, hogy a tehetségét kirakatba tegye.
2023. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
84%
#42 voltam, bocsánat, az előző a #40-esnek szólt. Folytatva a gondolatot: ugyanúgy, ahogyan például a 70-es években Harvey Keitel is volt olyan tehetséges, mint Robert de Niro, mégis utóbbi lett Scorsese kedvence, mert sokkal feltűnőbben tudta tálalni a tehetségét.
2023. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
86%
Mióta Nolan Batman Begins-ében volt Scarecrow, azóta vagyok szerelmes belé.
2023. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
83%
Nem tucatpasi legalább.
2023. júl. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jóképű! :) Köszönhetően az érdekes arccsont-szerkezetének egyszerre férfias, de mégis vannak lágy szép vonásai is, a kék szemeiért pedig meg kell halni! :) Amúgy a belinkelt képek már az idősebb korban ábrázolják, de fiatalon még jobban nézett ki:


[link]


Ezen a képen tisztára olyan a kisugárzása, mint egy arisztokratának, egy brit hercegnek vagy ilyesminek (igen tudom, hogy ő ír, nem brit). :)

2023. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
90%
Nekem olyan mint amikor valakinek megreked a nőies és a férfi között az arca.. van akinek ez az esete gondolom,mindenki valakinek vagy több mindenkinek az esete.
2023. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
46: Köszönöm neked is a választ, meg a többieknek is! Azért ezeket a képeket linkeltem mert az a néhány nőismerős nagyjából ezeket mutatta. Bár ők 30 felettiek, lehet ezért voltak jobban elájulva ezektől a képektől.
2023. júl. 29. 12:55
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
48. Ezek jól beállított fotok, illetve ezeket a sztárokat szokták sminkelni ha interjút adnak vagy valami nagyobb eseményre mennek, ezért nem is az igazi arcukat látjuk teljesen, a ráncokat jól eltakarják és alapozót is kapnak a férfiak.
2023. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

#49: [link]


Itt nem volt lesminkelve, látszik az összes szeplője.

2023. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!