Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy engem jóképűnek tartanak mások, de ezt nem látom magamon, nincs önbizalmam és néha csúnyának, szerethetetlennek érzem magam?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 méter vagyok és jóképűnek mondott. Tinderen a nyáron 3 hónap alatt 2000 matchem volt helyben és ezek már csak a csinosabb lányok. Kb. minden 10. matchem rám is írt. A való életben nem mindig, de legtöbbször gátlásosabb, szorongóbb vagyok, ami csendességben, visszahúzódásban nyilvánul meg a társasági életben. De így is azért ép ésszel szoktam látni, hogy tetszem élőben is lányoknak. Nem mindenkinek, de sokaknak. De soknak csak addig, amíg meg nem látják személyiségben visszahúzódó vagyok, de sok másiknak ennek ellenére is aztán.


Nagyon sokszor arra gondolok, hogy engem biztos nem lehet szeretni, egy nő sem tudna szeretni (de más sem általában) és aztán a tükörbe nézek és azt érzem csúnya vagyok akkor is, ha ez objektíve nincs így. Amikor kialakulna egy párkapcsolat, akkor elfutok az elől legjobb esetben pár hónap után, de legtöbbször inkább még az ismerkedéskor. Vannak régi gyerekkori barátaim, akikkel jóban vagyok, de új társaságokba nehezen illeszkedem be, mert szorongani szoktam. A családommal relatíve rossz a kapcsolatom, apukám egy alkoholista szar alak, anyukám egész normális, a nagyszüleim elég irányítóak, igaz elköltöztem mindüktől 100+ km-re inkább, hogy nyugtom legyen. Sokszor érzem magam magányosnak, pedig nem is egész nap otthon ülök.


2023. jan. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos jóérzés lenyomni magad magad elott.

Mások beképzeltek, vagy önimádók, megint mások meg szánalmak, önutálók. Te választod meg melyik akarsz lenni.

2023. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Miért lehet az, hogy engem jóképűnek tartanak mások, de ezt nem látom magamon, nincs önbizalmam és néha csúnyának, szerethetetlennek érzem magam?"


A kérdésben van a válasz, változtass, segíthet terápia, új emberek megismerése, könyvek a fejlődésről, meditáció.

2023. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 2 meterea col stok vagy.. gondolom nem helyes vagy ha nem penzes..

Draga kocsi , menő nyaralasok és helyek amin le vagy fotozva.. ez a titkod, mert amugy meg egy kuklopsz vagy.

2023. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Muti kepet.
2023. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Küldtem.
2023. jan. 14. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!