Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen jelekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen jelekre vártok, ami után bátran mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor ismeritek egymást a nővel személyesen, de csak távolról. Milyen tipikus jelek vannak, amiből leszűrítek, hogy talán érdemes bepróbálkozni?
2023. júl. 28. 22:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19. Az a baj hogy én is inkább kommunikáció párti vagyok. A dolgok legyenek kimondva. Tudom, ez nem mindenkinél jön be.
2023. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyesen ismerjük egymást, akkor általában azok a "jelek" amikor a nő jobban keresi a társaságodat, illetve megérint, sokat mosolyog, nevetgél. Én ennél a résznél már rákérdeznék, hogy megigyunk-e valamit, valamikor. Nyilván az a legbiztosabb, ha elmondod neki, hogy tetszik, de ha nincs hozzá bátorságod, akkor csak a fentiek maradnak. Arra viszont ne várj, hogy "majd ha akar valamit keres/odajön". Tudod te hány olyan nővel találkoztam már, akihez odamehettem volna, mert tetszik, de mégse tettem?
2023. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi haverom van, sokat beszélgettünk erről és számomra egyértelmű, hogy nem értenek a női jelekből. Amiről mi azt hisszük, magas labda, az nekik teljesen homályos valami.

Ha egy férfi kezdeményez, az nem a jelek miatt van, hanem mert bejön neki a nő és van elég önbizalma.

De akinek nincs, annál bizony muszáj kezdeményezni. Nálam ez úgy működik, hogy egyértelműen jelzem, hogy találkozni szeretnék vele, és itt most nem randira hívásról van szó, hanem valamilyen ürügyet találok arra, hogy találkozzunk, beszélgessünk. Ha megvan a kémia, akkor ez menet közben úgyis átalakul randivá. A párommal is így kezdődött, ő magától soha nem lépett volna, pedig bejöttem neki.

2023. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
41%

"Én most nőként nem kezdeményezhetek egyértelműen, a helyzet olyan, hogy maximum burkoltan adhatom tudtára, hogy tetszik"


Tehát kapcsolatban vagy .

2023. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!