Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen jelekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen jelekre vártok, ami után bátran mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor ismeritek egymást a nővel személyesen, de csak távolról. Milyen tipikus jelek vannak, amiből leszűrítek, hogy talán érdemes bepróbálkozni?
2023. júl. 28. 22:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
A lényeg, ha érdekled a férfi lép.
2023. júl. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekled, lelép, vagy meg se közelít.
2023. júl. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ez így van? Szerintem vannak helyzetek, amikor ahogyan korábban is írta valaki, "nem akarja félreérteni a nőt" és ezért inkább vagy nem lép vagy vár valami konkrétumot.
2023. júl. 29. 07:28
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Én is bemagyaráztam azt magamnak, ami nem is létezett...


Már leírták előttem...ha érdekled, majd lép. Minden más csak spekuláció.


N

2023. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
De ha ennyire biztos vagy abban, hogy ő rád vár, add meg neki azt a konkrétumot😂
2023. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

Én a kb a következő jelekre szoktam figyelni:

Keresse a társaságom.

Ha messzebb van, integessen mosolyogva.

Ha közel van, néha érjen hozzám, amikor beszélgetünk, karomhoz, vállamhoz, stb.

Szemezés. Bejelöl, rámír, stb.

Flörtöl, szórakozik velem.

Ezeknek az együttes hatását szoktam figyelni, nyilván ha bejelöl egy nő a facebook-on, az még nem azt jelenti, hogy járni akar veled.

De ha a fentiek nagyjából jönnek, akkor tudom, hogy van ott keresgélni valóm.

De a nőknek hullámzó a hangulata, korántsem biztos, hogy a fenti viselkedés formákat fenntartják a kedvedért hetekig, hónapokig, ha nem lépsz.

Nálam volt, hogy tudatosan nem léptem semmit, hiába "udvarolt" a lány, mert volt párom, csak köszöntem neki, azt ennyi. Egy idő után a kedves lány flegmává, tartózkodóvá vált, helló-helló, enyire redukálódott a kaocsolatunk😃. Gondolom talált mást, vagy besértődött.

Én a fent keírt dolgoknak az összességére figyelek, meg a szemére, ahogy rád néz. Azért abban minden benne van. Az igen is, meg a nem is.

2023. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtőszóval, úgy hívják: közeledés.
2023. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
Olyan van, hogy a férfi zavarában (igen van) pont az ellenkezőt csinálja, kihátrál vagy elfut. Olyankor vagy megijed a nőtől, esetleg a szituációtól, vagy önmagát nem tartja alkalmasnak a közeledésre, kapcsolódásra. Mögötte súlyosabb okok is lehetnek, akár gyermekkortól.
2023. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nekem szükségem van a kommunikációra, simán csak jelzésekből nem fogom levágni.
2023. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"szórakozik velem"


Ezt megkaphatod.

2023. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!