Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös vagy külön kassza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös vagy külön kassza?

Figyelt kérdés

1. Hány évesek vagytok?

2. Mióta vagytok együtt?

3. Együtt vagy külön éltek? Házasok vagytok?

4. Van gyereketek?

5. Ha külön kasszán vagytok gyerekkel, akkor azt hogy kell elképzelni a gyakorlatban?


2023. aug. 1. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
20000 oldalas kutatási eredményeket kérsz vagy valami konkrét problémára keresel megoldást?
2023. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Számla külön, de végülis közösnek lehet mondani.


26-28 évesek vagyunk, másfél éve együtt, 1 éve együtt élünk, nincs gyerek.

2023. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy a két félnek megfelel.
2023. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Közös.

35, illetve 37 évesek vagyunk.

17 éve vagyunk együtt.

Együtt élünk 14 éve és 11 éve vagyunk házasok.

2 gyerekünk van.

Az összeköltözés első napjától közös kasszán vagyunk. Egyetlen pillanatig fel sem merült más verzió. Ha utána számolsz, fiatalon kezdtünk közös életet. Együtt épìtettük fel az egzisztenciánkat. Ez külön kasszával nem ment volna.

2023. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Külön kassza, 8 éve vagyunk együtt. Még nem vagyunk házasok és még gyerekünk sincs.

Ő férfi létére sokkal költekezőbb mint én, én szeretek félre tenni és csak azt veszem meg, ami kell, nem vásárlok feleslegesen. Hol ő fizeti a bevàsàrlást hol meg én. A rezsi felét át szoktam utalni neki. Nekünk bevált, sosincs vita az anyagi kérdésekből.

2023. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

2 - "Számla külön, de végülis közösnek lehet mondani."

Ezt hogy érted?

2023. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

1. Hány évesek vagytok? 42 és 46


2. Mióta vagytok együtt? 9 éve


3. Együtt vagy külön éltek? Házasok vagytok? együtt élünk, nem vagyunk házasok


4. Van gyereketek? nincs gyerek, nem is lesz


5. Ha külön kasszán vagytok gyerekkel, akkor azt hogy kell elképzelni a gyakorlatban? -


Vegyes kasszán vagyunk, a költségeket közösen, felesben fizetjük, ill. megtakarítási számlára is közösen teszünk be minden hónapban, ami marad a fizetésekből, azzal mindketten azt csinálunk, amit akarunk, nem szólunk bele egymás költéseibe. De tény, hogy nem is vagyunk felelőtlenek, nem szórjuk a pénzt hülyeségekre, de nem is izgat, ha a párom pl. a hobbijára költ, és ő sem szól bele, hogy én mennyit költök pl. sminkre. Ez nálunk így működőképes.

2023. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

1. Hány évesek vagytok? 28 és 31.


2. Mióta vagytok együtt? 8 éve


3. Együtt vagy külön éltek? Házasok vagytok? Házasok vagyunk, együtt is élünk


4. Van gyereketek? Nincs


5. Ha külön kasszán vagytok gyerekkel, akkor azt hogy kell elképzelni a gyakorlatban? Közös kasszán vagyunk és nincs gyerek, így erre nem tudok válaszolni

2023. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Kulon! F
2023. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

- Én 38 ,asszony 33 éves.

- 10 éve vagyunk együtt.

- Együtt élünk ez csak természetes. Máskülönben nem lehet szerintem azt mondani hogy eggyütt élés.

- Nincs gyerekünk.

- Külön kasszán vagyunk. (Szerintem ennek köszönhetően hogy nincs gyerekünk. Mert így nincs értelme gyereket vállalni)

-Nincs közös megtakarításunk. 10 év elteltével meg már nem is akar az ember ilyenbe belefolyni ,mert kissebb banális dolgokon is megy a vita,és hogy lehet úgy közös a pénzünk hogy az egyikünknek üres a másikunknak meg teli van a bankszámlája. A kapcsolatunk elején kellett volna ezt megoldani. "Azt nézzük mind a ketten hogy csökkenthetnénk a kiadásunkat még akár a másik kárára is. Ez meg konfliktust szül. Ezt csak tanulságként mesélem el vonja le mindenki a konzekvenciát.

"Kapcsolatunk olyan mint az ország állapota,tré.

2023. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!