Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissak fele ha sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissak fele ha sosem vagyunk kettesben, es azt hiszi nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Mindig vannak korulottunk en masok elott nem tudok ugy vele beszelgetni mintha kettesben lennenk es nem is akarom hogy kideruljon hogy akarok tole valamit.

Azt hiszi nem tetszik nekem pedig igen. De hogyan adjam ezt a tudtara hogy masok ne vegyek eszre csak o?

23N


2023. aug. 2. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ő azt hiszi, nem tetszik Neked?


Miért nem tudsz kettesben lenni vele?


Csak én nem értem?😀

2023. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Onnan hogy eddig hozza sem szoltam.


Egy helyre jarunk egyetemre, sosem vagyunk kettesben csak ott vagyunk egy helyen kb egesz nap

2023. aug. 2. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk jelöld be vagy ha ismerősök vagytok írj neki Messengeren.

Abból le fog neki esni, hogy vágysz a társaságára.

2023. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jol megdug ki dob.
2023. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!