Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy kapcsolatba az ellenkező nemmel találkozik kettesben?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok, hogy jártok X éve és csak úgy random betoppan egy srác vagy lány és elkezdenek kettesbe találkozgatni mozi, múzeum, kávé..stb. Majd azon kapod magad hogy már chatelnek és hívják egymást persze rákérdezel a barátnődnél/pasidnál hogy ez még is mi? De csak annyit mond nyugi nem kell miatta aggódni és folytatja tovább..
2023. márc. 2. 15:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És ezt a random srácot mondjuk a suliában, munkahelyén vagy esetleg a baráti társaságában ismerte meg.
2023. márc. 2. 15:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátok? Akkor normális, de mondjuk nem mindig együtt moziznak, te is mész, te a csajjal, mert összebaratkoztok, te mész a pároddal mert nem hanyagol a haverno miatt, négyesben mentek mert a nőnek párja van.
2023. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A randomnak nincsen barátnője se pasia és te nem mész mert a te párod nem hív el sose.
2023. márc. 2. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Engem már nem lehet palira venni, én nem tolerálok ilyet. Én se találkozgatok kettesben pasikkal, ő se találkozgasson lányokkal. Mondjuk nálunk ez evidens. Voltak olyan kapcsolataim, ahol szemet hunytam efelett, hát nem kellett volna. Félrekúrtak.
2023. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdemes ilyennel se kezdeni, se tolerálni.

Ha bele gondolsz, akkor egy kapcsolat kezdetén, megismerkedéskor miket csinálnak? "kettesbe találkozgatni mozi, múzeum, kávé..stb. Majd azon kapod magad hogy már chatelnek és hívják egymást" Nem ugyanezt?

Hát akkor? Te minek vagy, gyertyatartónak? Míg ők moziznak, te várod haza? Várná a f*sz. De te tudod.

2023. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak már kezdek félni, hogy velem van a baj. Eddig 5 kapcsolatom volt. Mindegyik hasonlók miatt ment tönkre és én kaptam meg a "féltékeny" "nem bízol bennem" jelzőt...
2023. márc. 2. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak duma, hogy te vagy a féltékeny. Ezzel takargatja magát.
2023. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne veled a baj?

Max csak annyi, hogy nem tudsz határokat szabni. Minek engeded meg, hogy a te hapsid mással randizgasson meg programozgasson?


"és én kaptam meg a "féltékeny" "nem bízol bennem" jelzőt..."

Igen, mert ezzel mentik magukat fel, hogy téged állitanak be "bűnösnek". Te meg el is hiszed.

Hagyod magad manipulálni.

2023. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van lánybarátom, időnként összefutunk kettesben, sétálunk, fgyizunk kávézunk, akármi.

Nincs ebben semmi.

Mondjuk az én feleségem bízik bennem és rá is szolgáltam.


F29

2023. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele úgyis megcsal(t).
2023. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!