Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Miért mondhatott mást?

Figyelt kérdés
Leszögezném kötődési zavarom van, nagyon nehezen mondok igent komoly kapcsolatra, (egyébhez meg nincs gyomrom) és tudom hogy szerethető vagyok, na de a másik oldalról az van bennem hogy nem fogja értékelni a szeretetem/elköteleződésem eléggé a másik, tipikusan annyira hogy akár 5+ év után se vagyok hajlandó észrevenni mást még utcán sem… annyira. Szakítás után / ha a fenti bekövetkezik arra az érzelemre részemről nincsenek szavak.. kedvelem az illetőt, még méregetjük egymást mivel ő is komoly kapcsolatot szeretne, na de.. az elején témába kerültek az exek.. én soha senkit nem csaltam meg, nem hogy tettileg, gondolatban sem, soha.. ő kijelentette szintén hűséges volt exekhez.. de nemrég kiderült volt akit megcsalt, miért hazudott nekem erről az elején? Nem vagyok előítéletes, de hogy hazudott.. az fájt, miért nem lehet a másikkal az ember az elejétől őszinte? Meg ugye kutyából se lesz szalonna… természetesen itt ex volt szidva a miértre, kiemelve hogy az éremnek két oldala van..
2023. aug. 2. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy ne pattintsd le, de azért pattintsd le! :D
2023. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!