Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatott ilyet?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem nincs baj a szexszel, 1 eve vagyunk egyutt ki csit ritkultak de attol jo sokott lenni... Tegnap kicsit elbenaskodtuk/tam mert nagy kormot csinaltattam es nem birtam meg ugy vele banni, illetve mikor mast akart volna csinalni hirtelen nekem meg ez kellemetlen volt es abbahagytuk...


En nagyon sok mindent probalok megtenni ami kedvunkre valo, kis rucik jatekok stb popsiba is benne lettem volna kesobb de nem igy...

Erre mondtam neki ma hogy jojjon be egy kicsit mutatni szeretnek vmit, stb, karpotoljam.. Erre olyat nyog ki hogy ugysem tudom .......

Erre csak neztem, hetvegen lehet elutazik kulfoldre mondtam neki h akkor majd az ottani k..rvak biztos karpotolnak.... Erre hogy miert beszelek hulyesegeket ( nem vagyok feltekeny tipus, meg barmi ilyen de ez nagyon rosszul esett ) erre meg ratesz egy lapáttal hogy már nem olyan mint volt koztunk a szex...


Mondom mert sz..r??? Azt mondja hogy nem, nem ezt akarta kihozni a mondnadojabol.. De erre mar olyan szinten megbántott hogy inkabb ott hagytam azota hivogat meg egyszer beszeltem vele telon, h ne haragudjak ra nem ugy gondolta nem akart megbántani se csak nyugos es hogy tegnapi azert nem volt az igazi mert sokat agyalt a munka miatt meg elmentunk egy ismerosehez ahol ittunk és nem gondolta át hogy mit mondd...

De nekem ezzel nagyon nagyon elvette a kedvem amugy is nagyon erzekeny vagyok ilyen temaban, mert jo ha az ember mondd epito kritikakat a masiknak meg memgondja hogyha valami nem jo de nem igy......... :((( Elvette a kesobbiektol az egesztol a kedvem... Ugyse vagyok eleg neki cimszoval........


2015. jún. 24. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jó bunkó voltál.. Még ő teper. Szedd össze magad és viselkedjél kérlek.
2015. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Túldramatizálod.
2015. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak most az egyszer volt ilyen bunkó, akkor én azt mondanám, nézd el neki.

Elhiszem, hogy nem könnyű, meg meg is van a véleményem az olyan emberekről, vagy inkább emberszabású valamikről, akik leszólják a másikat, ha az mindent megtesz a kedvükért, és esetleg mégsem úgy sikerül. Ráadásul még te kapartál utána, ő meg köcsög módjára beszólogatott. Én megértem, hogy elborult az agyad.


De ha amúgy nem ilyen, akkor tényleg előfordulhat, hogy betudható ez az egész a stressznek.

Csak beszéljétek át, hogy egy hosszútávú kapcsolatban óhatatlanul lesz olyan, hogy nem úgy sikerül a szex, vagy valamelyikőtök nem úgy reagálja le, vagy nem úgy lesz kedve. Ha normális kapcsolatot akar, akkor nem állhat így hozzá.


Vagy ha tényleg egyáltalán nem működik köztetek a szex, akkor mondja meg őszintén és keressetek mindketten mást.

2015. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!