Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unom magam a palim mellett de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom magam a palim mellett de ugyanakkor őszinte és hűséges?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Távkapcsolatban vagyunk egyelőre és próbálnám tuningolni az írásos kommunikációt de egyszerűen érdeklődésmentes, képeket is kevesebbet kapok mint mikor megismertem, és semmi izgalmas nincs a kommunikációban. Régen teljesen az ellentéte volt ennek. 2 éve vagyunk együtt.

Ami pozitívum, hogy veszekedések során tudunk beszélni, és érzem a hűségét.

Tartható ez vagy így mindegy, mert unom magam és rossz lesz idővel?


2023. aug. 3. 02:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tavkapcs? Hány évesek vagytok?....
2023. aug. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Személyes találkozó szokott lenni? Vagy mindig csak a levelezés? Nem csodálom, hogy unod. Elhiszem, hogy kötődsz hozzá, de sajnos a személyes kontaktus hiánya nem tesz jót.
2023. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Éppen azért unod magad mellette, mert őszinte és hűséges.

Amúgy miért kellene képeket kapnod? Tudod, hogy néz ki, nem?

2023. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Bárki mellett unni fogod magad. :/ Egy kapcsolat nem a szórakoztatásról kell szóljon. El kell járni társaságba, legyen önálló életed.

Eleve biztos unatkozol, és a kapcsolattól várod az életedben az izgalmat.

Szerintem ő is unja, hogy szórakoztatni kell. Ez nagy teher. Nem mindenkinek poén, hogy folyton kitaláljon valami újat, "mert szeret" és mert kötelessége szórakoztatni.


Úgy tűnik ebből, hogy nem szereted magát a személyét. A hűségét is csak azért, mert eleve úgy nézel a férfiakra, hogy mi a jó bennük neked, vagy te mit tudsz benne tisztelni. Tehát csak az input, hogy az "én" jól érezze magát.

Ez nem egy reális társkapcsolat. Olyat vársz, ami eleve kizárt. Ez inkább egy folyamatos játszópajtás, aki erre kapható - azért szeretem, mert olyan szórakoztató. De amikor már nem az, akkor szekálom, és unom.

2023. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

A 3as sem volt még jól működő párkapcsolatban :D


Kérdező, velem volt hasonló, szintén távkapcsolat. 3 hónapig volt meg a nagy lelkesedése, utána már úgy volt velem, hogy megvagyok, nem kell többet erőlködnie. Telefonon soha egyszer sem hívott, eleinte sokat chateltünk, egész szabadidőnkben, aztán már hirtelen nem, 12 órákat nem jelentkezett, stb. Sajnos a palik sokszor ilyenek, addig hajtanak, amíg nincs meg a punci, és nem tudják, hogy utána se ér véget a dolog, hanem tenni kell a kapcsolatért. Amikor szakítottunk, mondta is, hogy természetesnek vette, hogy mindig ott leszek neki.

2023. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Az 5-ös nagyon durván társfüggő, ha 12 órát nem bír ki kontaktus nélkül, emellett ő nem hajlandó tenni semmit a kapcsolatért, mindent a férfitől vár el. Nem egy nyerő kombináció.
2023. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te mi a f.aszról beszélsz? :D Oké látom a pipáid alapján, hogy belekötős vagy, meg bepöccentél, hogy a 3-as válaszodra reagáltam (igen, tudjuk, hogy mindkét válaszoló te vagy, a pipáid árulkodnak).


Ha nem bírnám ki, akkor már nem lennék életben. Nyilván ha úgy van, ki lehet bírni, de nem normális. Nagyon megy itt gyakorin a "hagyjon élni a másik" dolog, hát én hagyom, de ha valakinek eszébe se jut a SZERELME 12 órán át, miközben csak otthon van és nincs dolga, vagy mondjuk csak pár órája van egyetemen (mint exemnek), mobilnet ott van a zsebében, az igenis gáz. Lehetősége van írni, nem egy 24 órás műtétet végző orvosról van szó. Akinek az kapcsolatfüggőség, hogy egy ember nem örül, hogy semmit nem hall a párjáról egész nap, annak tényleg nem való párkapcsolat, látszik is, hogy szingli vagy :D Nekem van párom és szerencsére nem olyan, mint az exem, vagy a kérdező palija, vagy akár te, hanem együtt élünk és úgy is szoktunk beszélgetni :D


Azt se tudom, honnan vetted, hogy én nem tettem bele semmit a kapcsolatba, ez szerintem csak a nőgyűlölő előítéleted, mert anyád nem szeretett, de én úgy érzem, eleget tettem. Én sokat kerestem őt, normális mennyiségben, de persze hagytam is, mert fontos az is, hogy a sulira koncentráljon. Neki barátai nem voltak, illetve sulin kívül más kötelessége sem. Nem is látsz bele az életembe, de már ítélkezel :D


Én törlöm az általam megválaszoltak közül és megyek is megölelgetni a szerelmemet, mert hálás vagyok, hogy nem egy kis kö.csög mint ez a válaszoló :D

2023. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, ha kihúzzuk a palit a képből, akkor is az unalom marad, ergo a unalmad nem a pasiból fakad, hanem a saját életedből, és a párodtól várod, hogy azt izgalmassá tegye.
2023. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 porba válasza:
Szerintem a távkapcsolat keveseknek való. Hiányzik a napi élő rutin és azt nem pótolja az elektronikus kommunikáció. Idővel megkopik a kezdeti fellángolás és a későbbi rutinszerű találkozások álló vizét a kiprovokált veszekedések kavarják már csak fel. Valamin változtatni kell hogy elkerüljük a szomorú végkifejletet. Vagy nem is lenne annyira szomorú? Minden esetre javasolnám a keretekből való kilépést! Egy kis bolondság nem árthat!😇
2023. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy őszinte és hűséges az a minimum. Erre nem lehet kapcsolatot építeni, ahhoz sokkal több kell.
2023. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!