Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak és nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak és nők, akiknek nincs párjuk, hogy birkóznak meg a magànnyal ?

Figyelt kérdés
Itt tényleg a magányos emberekre gondolok, nem azokra akik boldogan élnek egyedül....:)
2023. aug. 3. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Elfoglalom magam. Dolgozok, sportolok, barátokkal találkozok, fesztiválokra megyek egyedül.

Ha beüt egy üres óra akkor elmegyek sétálni, podcastot hallgatok, olvasok, letöltök egy filmklasszikust amit még nem láttam.

Persze közbe megy az online dating.

Hát így.

2023. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Sosem voltam magányos szingliként. Jól elvagyok egyedül. Szeretem a munkám, szoros kapcsolatot tartok a családommal, vannak barátaim és hobbim. Miért kellene automatikusan magányosnak lenni attól, hogy az ember épp nincs párkapcsolatban?
2023. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Ezek tök jó dolgok. Kifejezetten bátor dolognak tartom azt, hogy valaki egyedül menjen fesztiválokra.


#2 Nagyon szerencsés vagy, hogy nem vagy magányos. Rengetegen azok... Pedig egyedül is lehet teljes életet élni.

2023. aug. 3. 12:36
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

3

Ezek az emberek azért magányosak egyedül, mert nem tudnak vagy akarnak felépíteni egy minőségi életet. Egyetlen egy területtől teszik függővé a boldogságukat, így aztán ha az üres marad, netán rosszul működik, semmi esélyük a boldogságra.


Nyugodtan mehet a lepontozgatás, de szerintem nagyon fontos, hogy az ember boldogsága és önértékelése több lábon álljon. Karrier, barátok, család, hobbi, sport, hivatás, esetleg vallás, ha valakinek van igénye rá ÉS párkapcsolat. Senkinek sem adatik meg minden ezek közül, ezért jó, ha nem egyetlen egyre támaszkodik.

2023. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az év 300 napján nem érzem magam annak eltöltöm az időmet.


Az ünnepek karácsony szilveszter leginkább, plusz 2 hónap nyár az kicsit kellemetlen, alig várom, hogy véget érjen. Hiába minden akkor is mindig a fejemben jár

2023. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Uj hobbikat pròbàlok ki.

Sokat dolgozom.

2023. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy a titok abban rejlik, hogy nem pusztán ki kell tölteni az időt, hanem kell, hogy legyenek olyan dolgok, amiért konkrétan rajong az ember, őszintén vágyik rá és ne csak egy felszínes, "elterelő" időkitöltés legyen. Nekem 3 ilyen napi szintű tevékenység is van az életemben, amivel szerencsésnek mondhatom magam, mert sok ember egy egész élet lefogása alatt nem talál egyet se. Ezek kitöltik a szabadidőm minden egyes pillanatát.
2023. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7- mi az a három?
2023. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Egyedüllét =/= magány. Csak azért mert épp nincs párkapcsolatom, még nem feltétlenül leszek magányos, ahogy párkapcsolatban sem biztos, hogy nem leszek az.

Én szeretem az életemet és élvezem egyedül is. Nekem egy párkapcsolat az csak plusz, ami ehhez az örömhöz hozzáad, és nem egy szükséglet, ami egy meglévő űrt tapaszt be.

2023. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Street workout (skill oriented), gaming, horgászat (igaz, nem napi szintű). Mondjuk nem hagynám ki életem legfontosabb fűszerét, a zenét.

Mentalitás, amivel végzem őket: a lehető legtöbbet és legjobbat hozzam ki belőle.

2023. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!