Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak és nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak és nők, akiknek nincs párjuk, hogy birkóznak meg a magànnyal ?

Figyelt kérdés
Itt tényleg a magányos emberekre gondolok, nem azokra akik boldogan élnek egyedül....:)
2023. aug. 3. 12:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Eljárok kondizni, szórakozni, fesztiválozni a haverommal. Amikor dolgozom, próbálok csak arra koncentrálni. Próbálok minél többet elmenni otthonról, mert leginkább a 4 fal között jön rám ez az érzés.


Egyébként még gamelek is hétvégente és animéket is nézek. Mindegyik segít, ha igazán érdekel, amit nézek/játszom.


Próbálok boldog lenni egyedül is, de a helyzet az, hogy én igénylem a bensőségesebb emberi kapcsolatokat, szóval én társaságban is tudom magányosnak érezni magam, szerencsére mostanában ez nem jön olyankor elő, csak amikor otthon vagyok pl hétvégén. Na meg az ember amúgy is társas lény.

2023. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nehéz vele megbirkózni, mert a testi érintés, szexualitás megélése, az érzelmi biztonság, a valakihez tartozás élménye teljesen kiesik, ami mással nem helyettesíthető és fontos lenne a kiegyensúlyozott emberhez méltó élethez.

Én is társközpontú vagyok, nehezen csinálok bármit is egyedül, szükségem lenne arra hogy megoszthassam valakivel a gondolataimat, valaki akit gyakran megérinthetek. Jól bírom az egyedüllétet, de ha túl sok van belőle, akkor magánnyá változik.

28/F

2023. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak a munkatémával foglalkozom, otthon ügyintézés, netezés, minimális olvasás, nem érdekel a társadalom h*eségei, de ez nem jelenti azt, hogy nem lenne végre jó egy társ. Csak az van bennem, hogy átkozná a napot, ha megsimerne.
2023. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Végre ezen a téren kiegyensúlyozott vagyok.
2023. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok munka, kutya, macska, minden napos kemény piálás erős nyugtatóra és antidepresszánsra, láncdohányzás. Meg van egy nagyon jó lánybarátom, akivel ha van időnk, sokat beszélgetünk, így nem érzem magam mindig magányosnak. Így.


38/f

2023. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 Megértem. Ötletnek nyilván nem jó, de gondolom rágja a lelkedet rendesen a magàny.
2023. aug. 5. 12:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, már hozzászoktam, én akkor is magányos voltam, mikor még volt családom vagy párkapcsolatom. Nem bánt már igazából, csak rossz szokásokat vettem fel.
2023. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!