Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A focistáknak top nők járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A focistáknak top nők járnak ALANYI jogon?

Figyelt kérdés
[link]
2023. aug. 4. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%

De te nem pusztán fikázodsz, hanem háborogsz, hogy neked miért nem jár alanyi jogon egy bomba nő! Ha nem teszel lószart se érte, akkor mire fel vársz el bármit is, hmm??

Elég szánalmas, sivár élete lehet annak, akit az tesz egyedül boldoggá, ha másokat szidhat. Ez mindent elárul rólad, jobb is, ha nem kerülsz nő közelébe.

Egyébként nem kötelező ám élned, ha ekkora traumaként éled meg, te szegény kis áldozat, akit belekényszerítettek ebbe a csúnya-gonosz világba…🤦🏻‍♀️

Ja és nem, nem teszel azt, amit akarsz korlátok nélkül! Ahogy az 50 írta, addig teszel azt, amit akarsz, míg nem teszel törvénybe ütköző dolgot, míg nem bántasz másokat vagy nem akarsz másokat a saját jogaik érvényesítésében korlátozni.

2023. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
100%

52

Igen, meg véletlenul semmit miattad, aki nulla teljesitmenyre akar fullos nőt 😸😹

2023. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Csak jobb érzés egy buta szőke plázacicával mutatkozni, mint egy okos bányarémmel ...
2023. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:

53


A bőrrúgás teljesítmény? Hahaha :D

Vagy a kocka has? Az genetika inkább.


Mondj valós teljesítményt. Egy egyetem elvégzése az például. Vagy 3 egyetem elvégzése. Mégsem keresik meg 1%-át annak amit a bőrrúgók.


Újabb bizonyíték, hogy a nők a genetikára buknak nem a teljesítményre.


Búúú ! 👎

2023. aug. 5. 14:26
 55/74 A kérdező kommentje:
Ráadásul a nők nem is élvezik magát a bőrrúgást, mégis futnak a bőrrúgók után. Ennyit a közös érdeklődés, hobbik fontosak kamuról :DDD
2023. aug. 5. 14:27
 56/74 anonim ***** válasza:
100%

56

Ha szingli lennék, engem a teljesitmény vonazan! Teljesen mindegy miből, (amig bem bunoz) jol el, ez szerintem teljesitmény!

2023. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
75%

"A bőrrúgás teljesítmény? Hahaha :D"


És a lúzer panaszkodás?

2023. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:

58


És az áldozathibáztatás?

2023. aug. 5. 16:22
 59/74 anonim ***** válasza:
100%

Te nyavalyogtál, hogy téged gonosz módon belekényszerítettek az életbe, én csak reagáltam. 🤷🏻‍♀️

Ez a hely pedig éppen, hogy a te fajtád miatt koszfészek, aki azt hiszi neki másik emberi lény jár alanyi jogon, aki folyamatosan csak panaszkodik, hogy az ő ölébe miért nem hull bomba nő meg aki abban leli örömét, ha másokat fikázhat. Kicsit se szánalmas..

Amúgy meg milyen áldozathibáztatásról beszélsz? Te aztán minden vagy, csak áldozat nem. Nehogy már áldozatként kelljen rád tekinteni pusztán azért, mert nem tudod hova rakni a farkad...

2023. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nem vagy áldozat.
2023. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!