Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiknél veri ki a biztosítékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknél veri ki a biztosítékot a legjobban, ha egy idősebb férfi jön össze egy fiatalabb nővel?

Figyelt kérdés

Pl egy 32 éves egy 20 évessel, egy 40 éves egy 32 évessel, stb...

Látom itt sokakat érzékenyen érint ez a téma, kb mintha a családjuk kipusztulása függene tőle, olyan vehemensen reagálnak.


2023. júl. 4. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik érzékenyek rá.
2023. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még kb. senkinél.

Inkább az olyan, amikor 45 éves a 20 évessel, vagy bármilyen 30 feletti mondjuk tinivel.

2023. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A 40 éves a 32 évessel, az konkrétan 8 év, az semmi.

Egyrészt. Másrészt itt emberek kb mindentől kiborulnak. Mert irigyek, mert szr napjuk van, mert beszűkültek.

2023. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Az irigyeknél.
2023. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Akinek tetszik a ferfi szinten es idosebb joval a 20 eves lanynal, vagy az a srac aki kozelebb van korban a 20 eveshez es bantja hogy egy erosebb bika győz.
2023. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora korkülönbség semmi felnőtt embereknél. Akkor van gáz, ha az egyik még tini, a másik meg felnőtt, tehát egy 14-22 már problémás lehet. 20 felett már nem az.
2023. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akinél más élete kiveri a biztosítékot, annak szerintem szakembert kellene felkeresnie, mert baj van a toronyban.
2023. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Én csak szimplán nem értem, mert nekem az a tapasztalatom, hogy minél idősebb nálam egy férfi, annál nagyobb a különbség köztünk. Csak a saját generációmmal tudok úgy beszélgetni, hogy az nekem élvezetes legyen, csak ők értenek meg. Egyszer volt egy 4 évvel idősebb párom, akivel hatalmas különbség volt köztünk, én gimis voltam ő egyetemista és annyira lenézett, hogy olyat én még nem láttam, és konkrétan a korom miatt nézett le, hogy én még nem tudok valamit vagy nem éltem át, amire nyilván lehetőségem sem volt még. Annyira traumatizált, hogy utána csak velem egyidős vagy fiatalabb párjaim voltak :D


De tegyük hozzá, hogy én sem vagyok korán érő, sőt...

2023. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálad.
2023. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A kb 45 eves anyánál vagy apánál, ha a 20 éves lanyuk összejön egy 46 évessel
2023. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!