Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes olyannal randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyannal randizni, aki elsőre nem jön be külsőre?

Figyelt kérdés
Nagyon nem jön be, nem tudnám elképzelni, hogy szexeljek vele. Személyisége pedig olyan, hogy messziről lerí, hogy nem volt még dolga lánnyal, sokszor a haverját utánozza.
2023. aug. 5. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem érdemes. Randizol vele, ő beléd esik, te belé nem.

És majd zaklatni fog.

2023. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem mert ha olyan csal meg ver àt aki mégcsak nem is tetszett ugy semmi ertelme se volt.

Az ember azzal töltsön már el időt aki neki be is jön. Kulonben felesleges idő energia pazarlás az egész

2023. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akik nekem bejönnek, azoknak én nem igazán kellek.
2023. aug. 5. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire nem jön be, akkor nincs hogyan tovább.

Nem értem a kérdést igazából, téged fullba taszít az illető.

2023. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2023. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ellenpélda leszek. Tinderen ismerkedtünk meg. A képei alapján annyira nem jött be viszont akartam adni neki egy esélyt. Az már az elején feltűnt hogy elképesztően jó köztünk a kommunikáció. Az első pár randin fülig beleszerettem. 3 hónap után összeköltöztünk. 2 éve vagyunk egy pár és lassan az eljegyzés és az esküvő is megtörténik. Hálát adok az égnek hogy elmentem arra a bizonyos első randira.

27N

2023. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!