Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mennek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mennek mindig vissza az exükhöz?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

A kapcsolatfüggők mennek vissza, ha épp nincs más.

Egy kapcsolatfüggő exem pl megkeresett 2 évvel szakítás után, annak ellenére hogy direkt úgy szakítottam, hogy minden kapcsolatot lezártam vele

2023. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Mert nincs jobb, csak akik még az ex szintjét se hozzák, mèg azt a szintet se tudják elèrni.


Nekem volt olyan hogy nagy vagányan szakitottam, azutan randiztam ismetkedtem, es amikor jottek el.randira hogy neki állt kolbaszos kenyeret enni randin amit magának csomagolt en randi utan felmentem az exhez inkább.

Amugy az exemmel mikor plázáztunk meg ilyenek és mint ferfi megnézte a ferfiakat hogy kegyetlen mennyire rondák igenytelenek, elkezdett röhögni olyanokon hogy na ilyen jo lenne neked:D

Még egy pasi is látja hogy kegyetlen a felhozatal es nemigen tud egy nő csak ugy pattogni pasirol pasira ha akarná se.

2023. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
*olyanok jöttek el randira akiknek a kapa is kilog a szájábol elszàllt minden reményem
2023. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én már a szakításkor tudtam, hogy nem lesz olyan az életemben, aki a közelébe érne. Azért engedtem el, mert nagyon szerettem és úgy éreztem akkor, hogy nem tudok számára olyan életet nyújtani, amilyenre vágyik és emiatt fokozatosan eltávolodtunk egymástól. Utána évekig nem is kerestem mást, nem is ismerkedtem, tehát nem hiszem, hogy kapcsolatfüggő lennék. Pár év után volt néhány rövid ismerkedésem, de hamar feladtam. Aztán megint sokáig inkább egyedül voltam. Végül úgy alakult, hogy egy sima érdeklődő üzenetem után találkoztunk (ő kezdeményezte) és kiderült, hogy még mindig fontosak vagyunk egymásnak.
2023. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bárki,aki visszamegy az exhez az szerintem jellemhiba.

Kapcsolatfuggés, lustaság, megszokás és félelem az újtól, a magánytól.

Ugye inkább a "rossz" mint a "semmi"..

Minden kapcsolatom elején elmondtam,hogy ha vége lesz, akkor nincs újrakezdés. Erre a háromból kettő újra akarta kezdeni.

Szó sem lehetett róla, én ezt nem fogom fel fejlődésnek,mint ma divatos kifejezés.

Sőt, pont tegnap találkoztam az utolsó exemmel,akivel öt évet éltem.Ő hagyott el. Mikor szembejött,semmit, de semmit nem éreztem,mint egy akármilyen járókelő lett volna. Köszöntunk egymásnak és ennyi.

És ez így van jól, a múlt nem véletlen múlt.


Nemcsak nőkre írtam a véleményem, mert ez férfire is vonatkozik !

2023. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem mentem vissza, nem véletlenül lett vége.
2023. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mennek mindig vissza.
2023. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak is visszakullognak ugyanúgy.
2023. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, mert nem mindenki megy vissza!
2023. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos nők!
2023. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!