Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mostanában megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában megint elég sűrűn vágy érzetem?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, ne ítéljetek el, én nagyon szeretem a páromat, tényleg imádom, szeretem, de mostanában megint olyan vágy érzésem jön rám, hogy megfektetném ezt, megfektetném azt stb.

2 nő van a dologban aki tetszik, mindkettőt sűrűn látom sajnos, de ez persze csak egy hülye gondolat, de miért van ez?

Ha netán csak pl. mondom ott lenne a lehetőségem, hogy valamelyikkel akármi lehetne, nemet mondanék. Tehát nagyon hűséges tudok lenni és az is vagyok. Szóval jöhetne bármi még ha pénzt kínálnának érte még akkor is ellenezném a dolgot, hűséges vagyok és nagyon szeretem a párom.

De ez a hülye gondolat a fejemben nem tudom kiverni sokszor…

Miért van ez?

Lányokat tényleg sűrűn nézem, na de melyik férfi nem…



2023. aug. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hosszabb kapcsolatban végülis előfordulhat, de ha folyton azon jár az agyad, kit tudnál megdugni, nem biztos, hogy készen állsz egy komoly kapcsolatra.
2023. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelem és szeretet között van különbség és mivel az utóbbit érzed ezért másokat fektetnél meg. Döntsd el, hogy kerülöd a kísértést, vagy inkább szakitasz.
2023. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ja, ez a vágy sose múlik el majd...
2023. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Soha senkit nem akartam megfektetni, csak vele akartam lenni. Úgy, ahogy lenni. Nem akartam alárendelni.
2023. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem azért, mert már gondolom nem friss a kapcsolatod. Már ismered a párodat, ezek meg olyan nők, akiket még meg kellene ismerned, hódítanod.

Olyan, mint mikor mindig ugyanoda mész nyaralni - hát mennyire jó már, amikor ismered a legjobb strandokat, éttermeket, stb. És mennyivel más egy új helyre elutazni, új helyeket felfedezni. Mindkettő jó a maga nemében.

2023. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!