Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha párod csúnyolna téged?

Figyelt kérdés

Sajnos ma valami megcsípte az arcom,csíp,viszket

Megkértem párom hogy nézze már meg közelebbről mit gondol mi csíphetett meg.

Leült én pedig a combjára tettem a fejem és így lámpa alatt nézte ez kb 2mp is HA tartott ,csukva volt a szemem a fény miatt amikoris arra lettem figyelmes hogy az orr nyílásom húzogatja felfele és szórakozik magába hangosan mondva "gyó milyen kani szőrszálak" es nevet....

Mondanom se kell rosszul esett es ideges is lettem picit

Mondtam hogy nem tudom mit kell ezen nevetni,mindenki orraba van szőr és nem véletlen,sőtt funkciója is van. Kiegesziteztem azzal hogy a tiedbe is van! Mire azt a valaszt kaptam vissza hogy az övébe biztos hogy nincs.


2023. aug. 12. 22:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Gúny

Igy mar megfelel?!

Gondolom teis tudtad nagyon jol mit szerettem volna csak jolesett egy kicsit kotekedni

Remelem sikerult magad kielned !

2023. aug. 12. 22:24
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Basszus, sosem gondoltam hogy gúny xddd


Amúgy szerintem nincs ebben semmi, piszkálkodott kicsit és kész. Nem gúnyol, nem tart csúnyának, csak próbált vicceskedni.

2023. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát én biztos szakítanék ilyen miatt. Ezek után hogy szexelnék vele meg bújnék hozzá?

Vagy valaki tetőtől talpig elfogad és szeret, vagy kuka.

Én is így vagyok pasikkal. Vagy elfogadom hibáival együtt, vagy nem. De ha igen, akkor nem mondok neki semmi sértőt, főleg nem testi szellemi adottságaira.

Az orrszőr meg természetes mindenkinél. Mondd meg neki, akkor pofázzon, ha legyanztáztatta az egész testét seggszőrtől kezdve, orr és fülszőrrel együtt.

Ha ezt megteszi, esetleg szóba állsz még vele, de csak ha olyan kedved lesz.

2023. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Elegge gaz, hogy ahelyett, hogy azzal torodott volna, amire megkerted gunyt uzott beloled, raadasul olyan fortelmesen buta, hogy azt mondta, hogy az o orrabban nincsenek szorszalak mikozben vannak, maximum kiszedi az elejen.

Szerintem nem torodik veled, nem becsul meg.

Nem is ertem, hogy miert nem raktad ki akkor, amikor jart a pofaja feleslegesen.

En kitettem volna komolyan.

2023. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg óvodás szint ilyenen megsértődni.
2023. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
" "gyó milyen kani szőrszálak" " ezt a telepi parasztot honnan kukáztad össze? Vagy te is telepi paraszt vagy? Jó lenne először is ezt tisztázni! Mert ha igen, akkor sok boldogságot, ez csak a folklór része. Ha nem, akkor hova tetted az eszed?
2023. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg óvódás szinten ilyennel viccelni, pláne ha megkért rá a másik nézd meg vajon mi csíphette meg! A másik ez a gagyi, proli beszéd stílus..... "gyó milyen kani szőrszálak"... Pfff, franc se lenne egy ilyen paraszttal.
2023. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos én is szoktam hasonlókat, csak nem így hanem pl, hihi szőrös az orrod. Próbálok róla leszokni.
2023. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mi csípett meg? Kiderült? Szúnyog? Darázs? Cecelégy?
2023. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
8# pfuujh de buta undormány vagy.
2023. aug. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!