Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan reagálna egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan reagálna egy ilyen esetre?

Figyelt kérdés

Már most elmondom, hogy semmi ilyen nem történt velem. A párom legjobb barátja mesélte, akiről most szó lesz.


Szóval a történetben adott, egy 29 éves orvos srác. Kb 5 évig nem volt kapcsolata mivel lekötötte a munka, meg gondolom minden más is. Na de tegnap hazavitt egy lányt. Már együtt vannak egy ideje és hát be akarta mutatni a szüleinek a srác. A lány egy kedves, aranyos borzasztó szerethető személyiség. Párszor iszogattunk, meg elmentünk kávézni. Tényleg nagyon imádom a lányt.

Na de a srác anyja kiakadt azon, hogy túlsúlyos és hogy a fiának orvosként nem kellene ezt az életmódot támogatnia. Mindezt a lány előtt tette, aki rosszul viselte és elsírta magát. Az anyja bocsánatot kért meg mentegetőzött, hogy nehéz napja volt. Meg is lett bocsátva az egész. Elkezdtek ebédelni és a desszertnél közölte a nő, hogy túl édes a süti és hogy hozhat a lánynak egy almát ha szeretné.

Na most ott tartunk, hogy a srác teljesen ki van akadva ezen. Amit megértek.

Szerintetek?


2023. jún. 25. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
A barátnő ne sírjon, hanem álljon ki maga mellett, a párja is álljon mellé és kb. Karácsonykor, vagy Húsvétkor legyenek az "anyós" társaságában csak. Persze a barátnőnek le lehetne adni valamit és ha már orvos a párja, akkor vizsgálják ki minél előbb, hogy mi miatt hízik, lehet akármilyen betegség a háttérben.
2023. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyósnak nem kéne álszenteskedni. A túl édes sütit is ö sütötte, tehát ö is megeszi.

Én biztosan nem tudnék kiállni magam mellett, mert ez egy akkora bunkóság, hogy abban a pillanatban köpni-nyelni nem tudnék. Az elsö sokk után pedig az ilyen paraszt embereknek meg biztosan nem kezdenék el magyarázkodni. Egyszerüen nem mennék többet oda.


Nekem is volt egy hasonló szituáció, amikor együl maradtam a volt páromék házában, aki a szüleivel lakott. Nem direkt volt, hanem így jött ki a lépés. Az egész család elment otthonról pár órára, én meg nem tudtam velük menni, mert vizsgára készültem és tanulnom kellett. Megbeszéltem a párommal, hogy ott maradok náluk és tanulok, amíg visszajönnek. Erre az anyja bejött, hogy nem akarja, hogy egyedül maradjak, mert hogy az "unalmas". Mindenki tudta, hogy ez azt jelenti, hogy fél, hogy ellopok valamit. Ez után az eset után a húga még egyszer nyomatékosította, hogy az egész család nem szeretné, hogy én többet itt maradjak a házukban egyedül. Én is elsírtam magam, és akkor voltam náluk utoljára.

2023. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom én bennem olyan harag gyűlne össze, hogy biztos, hogy beolvasnék neki, nem csúnyán, mert annyit nem ér, hogy lenézessem magam, de megmondanám neki, hogy bizony nem gondoltam volna, hogy "előkelő" emberek között akadnak felszínes kígyók. Távoztam volna emelt fővel, ha meg a párom megharagudna érte, nem állna ki mellettem, akkor ő is mehetne Isten hírével.

Egyébként soha nem taliznék a híres anyjával. :)

2023. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

Ki vagy a történetben? Gondolom a "srác" mert hol E/3-ban, hol E/1-ben fogalmazol. Kétséges hogy orvos lennél és ez a sztori igaz, de nesze a válasz.

Megengedhetetlenül bunkón viselkedett a mesében az anyósjelölt. Az hogy ő maga is (elvileg) értelmiségi, csak ront a helyzeten. Egy házmesternénél vagy zöldségesnél, takarítónőnél csak legyintene az ember hogy egy ilyentől ennyire telik, de ez így minősíthetetlen.

A kérdés kiírója tuti nem ezüstkanállal a szájában született hanem csak trollkodik.

2023. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát amúgy tényleg érdekes asszony. Valószínűleg az a baja hogy a nagyobbik fiának nem tudta megmondani, hogy kit vigyen a családba így most inkább Ricsi szivatja.
2023. jún. 25. 20:49
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

#5 döntsd már el ki vagy a mesében.

"Na de tegnap hazavitt egy lányt".

"Tényleg nagyon imádom a lányt".

2023. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Mit nem lehet érteni a kérdésen?


A kérdező egy nő, aki bírja a másik lányt, aki a párjának a legjobb barátjának a barátnője. 😂😂😂

2023. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%

#7 ja, jó. Elég nyomin lett leírva. Viszont a válaszom ugyanaz, ez egy kitaláció. Persze, majd a doktornő megjegyzéseket tesz a lány alakjára meg almát ajánlgat neki. Ezt megteheti a rendelésén, de magánemberként nem, mert bunkóság, ott ő nem orvos hanem ember (nő vagy férfi, mindegy), nem minősítgethet másokat és alázhat meg azzal hogy mit kap enni és mit nem (mondjuk ez a lekezelő "süti helyett kaphat egy almát" stílus egyébként még orvosként sem engedhető meg).

Remélem kielégítő volt a válaszom.

2023. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

De az nincs feltüntetve, hogy mi az anyja foglalkozása.

Egyébként meg de az "elit" társaság még jobban lekezelő, mint egy szakmunkás. Nem minden a pénz, a diploma ugyebár.

2023. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jó, lehet akkor hülyén fogalmaztam de itt egy kis magyarázat:

A történetben szereplő srác a párom legjobb barátja. Mint ahogy az első mondatban is leírtam nem velem történt. És én egy szóval se mondtam, hogy az anyja mivel foglalkozik.

Furcsa hogy mindenki megértette a kérdést kivéve téged. De azért köszönöm a véleményed,még ha kissé bunkó is.

2023. jún. 25. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!