Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak azok érvényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azok érvényesülnek a mai világban, akik szépek, és beképzeltek?

Figyelt kérdés

Mert úgy veszem észre,hogy mindenki nagyképű és beképzelt lett körülöttem,legalábbis a többség,és akik szépek,persze ők sokkal jobban érvényesülnek a mai világban,mint azok akik nem,vagy csak kevésbé.Akinek nagy pofája van,és kétszínű,cigizik,iszik,általában csak azok a nagymenőek.Főleg a lányok körében,de a fiúkéban is,minden nap hallgatom,hogy mennyire részeg voltam ekkor meg akkor,mennyire nem emlékszem semmire,hova megyek bulizni a hétvégén,hány pasival smároltam,mikor megyek szoliba...stb.

Sajnos tudom,hogy manapság ez a menő,az ilyen emberek a népszerűek,a többieket lenézik sztem.Én nem akarok ilyen lenni,de elgondolkoztam rajta,hogy megéri-e kis "szürke egérnek" lenni,aki csendesebb,persze itt most nem arra gondolok,hogy apáca életet élek,soha nem bulizok,meg hasonlók,de én így is elnyomottnak érzem magam,és kehet jobb lenne ha megváltoznék.

Vélemények?

16/L


2010. okt. 15. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érvényesülés nem egyenlő azzal, hogy sok emberrel lefeküdt, meg ennyi és ennyi kapcsolata volt. Nem. Persze, az ő fiatalkoruk nyilván jobb, mint szegény kevésbé szépeké, de ez később jó eséllyel változni fog. Ők ugyanis elvesztik egyetlen fegyverüket, a szépséget.
2010. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még csak 16 éves vagy, még biztos úgy tűnik hogy csak ők érvényesülnek az ilyeneknek kb 25-28 éves korukra benő a fejük (jobb esetben). Szal ne félj :)
2010. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem is kell így élni, hogy b*baszol meg szétkúratod a segged felesleges... jól gondolkodsz én pasi vagyok, de nem iszok nem dohányzom és becsülettel végzem a munkám és 1 nő van az életemben akit szeretek és eddig a 22 évem alatt is csak 3 volt összesen... nem érdekel ki mit gondol nekem jó volt így nem hiszem, hogy kimaradtam volna olyanokból amik nagy dolgok...
2010. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek csak "hamarabb" érvényesülnek.
2010. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, úgyis ráb.sznak erre az életmódra pár év múlva:)
2010. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek, én is gyerekes nagyképű idiótákkal vagyok körülvéve. 19/F
2010. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

láttom régen raktad a kérdést .mind1 :)

Ja én is látom hova süllyedt a színvonal és a Mentalitás..

Sajnos én is hasonló helyzetben voltam .

2012. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!