Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt kérem tőle így hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt kérem tőle így hirtelen, hogy szüljön nekem egy kisfiút, az hibás dolog?

Figyelt kérdés

Sokszor szóba kerül, hogy ki "mit szeretne", fiút vagy lányt.


Ő lányt szeretne, de én meg fiút, és nyilván nem mi döntjük el, de jobban örülne mindegyikünk annak, amit akarunk.


Ha azt mondanám neki, hogy lányt nem szeretnék bizonyos okok miatt, akkor lehet belőle később kihatása a gyerekre nézve, ha az a gyerek mondjuk mégis lány lesz? Mert ugye akkor nem fogja elhinni, hogy őszintén szeretem, csak mert lány.



2023. aug. 13. 11:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
4%

Jobban jársz a lánnyal.

A fiú ott fog hagyni, ha olyan nőt fog ki.

2023. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem érdemes szülőnek lenned, amíg ennyire ellene vagy annak, hogy lányod legyen, hiszen ha valóban lányod lenne (50%-50%), akkor az senkinek sem lenne jó, de különösen nem az ártatlan gyereknek. Nem tudom, mik azok a "bizonyos okok", de ha érezteted a lányoddal, hogy nem szeretted volna őt, akkor nyilvánvalóan annak negatív kihatása lesz az önértékelésére.
2023. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Első, a lány nem? :/
2023. aug. 13. 12:01
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

Ennél nagyobb baromságot el se tudok képzelni.

Egyrészt az, hogy fiú vagy lány, az apán múlik, még a megfogalmazás is hibás, hogy ezt vagy azt szüljön neked. Meg mi az, hogy neked? Ha elváltok, akkor nálad marad? Te kelsz fel hozzá este? Te fogod pelenkázni, esetni, te áldozod fel a karriered, hogy X évig otthon maradj vele?


Másrészt: van fiam és lányom is. Nincs akkora különbség a két nem között, csak pelenkázáskor a másik irányba kell törölni. 💩 Sose fogom megérteni ezt a nekem csak fiú/lány kell baromságot.


És ja, a lány is simán otthagy, ha olyan. Ugyanis tényleg nincs különbség!


Egy ilyen kijelentés, hogy szüljön neked fiút, meg neked làny nem kell, minimum a kapcsolatot tönkreteszi, de sajnos volt már ebből tragédia is. 🤬

2023. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

Én nem szültem volna soha egy magadfajtának. "Szüljek fiút" Hát anyád 🤡 Mintha nem a férfi adná az nemet eldöntő másik kromoszómát. Az ostobaság kizáró ok, és nem akarnék buta gyereket, se lányt se fiút, márpedig az ilyen "szüljek ezt vagy amazt" típusú férfi az full ostoba, rizikós lenne ilyentől gyereket vállalni.

(Amúgy két kisfiam van, de vajmi kevés behatásom volt a nemükre, nem parancsszóra szültem őket 🤷)

2023. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Elmeselek egy sztorit. Az usaban, allamonkent oldottak abortusztilalmat. A bunugyi grafikonokon 20 es 30 ev kozotti tavon hirtelen megfelelezodott a buncselekmenyek szama, kivetel nelkul. Ennyit szamit, hogy el lehetett vetetni azt a gyereket, akit nem akartak a szulei. Nektek nem kene gyereket vallalni, mert ellentetesek a preferanciatok.
2023. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Az asszonyod is nagyon buta lehet, ha egy ilyen embernek akar szülni.
2023. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez mindenkitől nagyon kedves.
2023. aug. 13. 12:15
 9/37 anonim ***** válasza:
99%
A lányod szemébe tudnád ezt mondani hogy nem szeretlek mert lány vagy?
2023. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Egy okot írjatok, amiért jobb egy lány, mint egy fiú. Mármint egy kislány.
2023. aug. 13. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!