Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt kérem tőle így hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt kérem tőle így hirtelen, hogy szüljön nekem egy kisfiút, az hibás dolog?

Figyelt kérdés

Sokszor szóba kerül, hogy ki "mit szeretne", fiút vagy lányt.


Ő lányt szeretne, de én meg fiút, és nyilván nem mi döntjük el, de jobban örülne mindegyikünk annak, amit akarunk.


Ha azt mondanám neki, hogy lányt nem szeretnék bizonyos okok miatt, akkor lehet belőle később kihatása a gyerekre nézve, ha az a gyerek mondjuk mégis lány lesz? Mert ugye akkor nem fogja elhinni, hogy őszintén szeretem, csak mert lány.



2023. aug. 13. 11:57
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Igazatok van, megfogadom.
2023. aug. 14. 15:16
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mit? Hogy nem lesz gyereked, amíg így vélekedsz a témában?
2023. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. Megfogadom.
2023. aug. 14. 15:42
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben viszont nem lesz jövője a párkapcsolatodnak, hiszen a párod szeretne gyereket és nem kötelezheted rá, hogy mondjon le róla.
2023. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2023. aug. 14. 15:49
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Arra kéred, amire akarod, a párod definíció szerint csak X kromoszómát tud örökíteni, marhára rajtad múlik a gyerek neme 😂

Ezért mókás (nem), hogy annyi királynét végeztek ki / üldöztek el, amiért nem szültek fiú utódot 🙃

2023. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami.
2023. aug. 14. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!