Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt kérem tőle így hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt kérem tőle így hirtelen, hogy szüljön nekem egy kisfiút, az hibás dolog?

Figyelt kérdés

Sokszor szóba kerül, hogy ki "mit szeretne", fiút vagy lányt.


Ő lányt szeretne, de én meg fiút, és nyilván nem mi döntjük el, de jobban örülne mindegyikünk annak, amit akarunk.


Ha azt mondanám neki, hogy lányt nem szeretnék bizonyos okok miatt, akkor lehet belőle később kihatása a gyerekre nézve, ha az a gyerek mondjuk mégis lány lesz? Mert ugye akkor nem fogja elhinni, hogy őszintén szeretem, csak mert lány.



2023. aug. 13. 11:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
96%

Neked nem való gyerek. Ha nem vagy hajlandó megmondani mik azok az okok amiért nem akarsz lányt, akkor azt áruld el mi az amiért fiút akarsz.

Mert ilyet max muszlim országokban, vagy Kínában mondanak, ahol a nő sokkal kevesebbet ér.

2023. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem valaki ilyet mondana hogy szüljek neki egy gyereket, már akkor is erősen elgondolkoznék a szakításon. Ha meg a nemét is meghatározná, akkor meg biztos hogy kiraknám.
2023. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Durva....

Sose legyen gyereked, ilyennek nem való.

2023. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Miért érne kevesebbet a nő? A f*szságaidat más kérdésekhez írjad, ide ne.
2023. aug. 13. 14:43
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem szeretnél lány gyermeket?
2023. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt mondtam hogy az olyan helyeken elvárás a fiú. Nálunk egyesek max a név továbbvitele miatt akarnak inkább fiút, de ha lány lesz azt is ugyanúgy szeretik. Vagy talán még a cég, szakma továbbvitele miatt, de ma már ez sem érvényes, hisz egy nő is simán irányíthat egy építőipari vállalatot, vagy egy szervízüzemet.


Ha meg olyan okaid vannak hogy "mert azt megdugják", akkor meg megintcsak a fejedben van komoly baj.

2023. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen hozzáállással ne akarj gyereket, legalábbis sajátot ne. Mert 1) ma még nem lehet a gyerek nemét meghatározni / megváltoztatni (lehet amúgy, hogy a gazdagok már hozzáférnek ilyen technológiához, de SzarosKarcsi a telepről nem... és ha hozzáférne, se lenne rá elég pénze), 2) ilyen f...sgot kérni a másiktól.... főleg úgy, hogy aki tanult biológiát rendesen suliban, és nem a farkát verte óra alatt, az tudja, hogy nem a nőn múlik csak és kizárólag, hogy milyen nemű a gyerek.


Persze, az lehet, hogy pl. aggódsz, hogy a gyerek jobban ki van téve szexuális zaklatásnak, ha lány, pl. (most próbáltam egy pozitívabb okot felhozni, amitől nem gondolom azt rólad, hogy egy hímsoviniszta büdös gyökér vagy).. de akkor ne legyen saját gyereked, hanem fogadj örökbe egy kisfiút. Akkor 100%, hogy nem lesz lánygyereked... mert az nem borítékolható, hogy a párodtól fiúgyereked születik. De az mindenképpen lutri, ha mégis természetesen csináltok gyereket, és a lány érezni fogja azt, hogy az apja furán néz rá, frusztrálja őt a tudat, hogy ő lány, hogy nem fogadják el / szeretik eléggé (és ez fordított nemekkel is így lenne).

2023. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Nos, tekintve hogy apám 23 éves koromban közölte velem, de szar hogy lány lettem - any.d. Úgy röviden.
2023. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

"hogy szüljön nekem egy kisfiút, az hibás dolog?"

Azt azért ugye vágod, hogy az utód nemét a TŐLED kapott kromoszóma határozza meg? 🤦‍♀️

2023. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Lehet érdemes lenne elmenni egy jó pszichológushoz akivel tudsz erről beszélni , nem kizárt ,hogy fel tudnád tárni értelmes keretek között ezt a dolgot és találnal rá megoldást .. egyébként nekem fiam van és imádom az apukája is imádja ,de elárulom hogy a fiúk sok évig inkább anyásak mígnem a lanyok(baratnoim gyerekein látom ) sokkal inkább apásak ..

nem tudom mi miatt érzed azt hogy fiú kell .. egy lánnyal is ugyan azokat a dolgokat lehet csinálni mint egy fiúval (nevelés kérdése ) de mindegy is tartom magam ahhoz amit írtam tanácsnak sztm fogadd meg ( minden rosszindulat nélkül )

2023. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!