Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem törli le a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törli le a párom facebookról/instagramról az exével közös képeket?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, és még mindig az exével közös képek vannak fent nála a közösségi oldalakon, rólam semmi. Normális hogy ez nekem rosszul esik? Lehet hogy még érez iránta valamit? (Előtte velem csalta meg a volt párját)

2023. aug. 13. 12:35
1 2 3
 21/30 NTBS ***** válasza:
35%

Kérd meg esetleg.

Lehet nem tudja, hogy téged zavar.

2023. okt. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%

1. A kérdező a ribi, meg a hibás, nem az, aki félreba$zott, áh...


Ki volt kapcsolatban?

Ki döntött úgy, hogy megcsalja a párját?

Na az mi?


A kérdező nem csalt meg senkit, más kapcsolatáért meg nem felel.


2. Engem is kurwára zavarna, ha az ex virítana a párom facebookján (szerencsére nincs ilyen, még az ismerősei közül is kukázta, mikor összejöttünk, és nem én kértem rá, megvolt az oka.)

Közös kép meg sehol, ilyen kontextusban ez rohadt gáz.


Meggondolnám, mennyire vesz komolyan...


(Nem az a baj, hogy valaki nem töröl mindent... De ne a közösségi oldalon legyen már fent az exes közös kép...)

2023. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mert szeret több vasat tartani a tűzben.
2023. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
47%
Volt pofad maskapcsolataba bele turni most viseld el a karmat.. kb ennyire tart erkolcsosnek , mert a csavod is tudja aki bele kavar egy kapcsolatba annak nincs bexsulete es erkolcse.. most kivetul az amit te tettel massal te ràd.
2023. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
4 hónap nem sok, és fő a kommunikáció. Beszéld meg vele, ha a megcsalásra nyomós oka volt (vegyünk példának engem, én is csaltam meg már mást és nem hobbiból meg kedvből csak egyszerűen így jött ki) akkor nem hiszem hogy többet megtenné. Nekem is vannak képeim exemről csak nem oldalakon hanem a telefonomban, néha jó visszanézni és belegondolni hogy azok az idők is jók voltak, de mostmár jobbak vannak, tehát egyszerű nosztalgiázás.
2023. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
48%

Mert annak ellenére hogy veled csalta benned csak a nemiszerved látja és azért van veled, mert az ex kidobta (hiába adagolta be neked azt a pasi, hogy nem), de hiányzik neki a kényelem amit ő adott neki. Mindkettőtöket kihasznált csak annyi hogy téged továbbra is hülyének vesz és megfog csalni fizikailag is hamarosan mással.

(Ha már nincs túl rajta, bár érzelmi téren már csal pontosan az exszel.)

2023. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget gondolkodtam, hogy le kéne e törölnöm az exemmel készült képeket, és igazából úgy vagyok vele, mindegyik mellett ott a dátum, az is bizonyítja, hogy azok a képek, életem azon szakaszában készültek, akkor az az ember voltam… ennyi… nem mellesleg sok ilyen képen ott van exem kislánya, aki bár nem a saját gyerekem, de az évek alatt azzá lett. senki kedvéért nem fogom törölni, új képeket kell csinálni amik frissek ennyi.
2023. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
És normális dolog az hogy még mindig folyamatosan nézi amit az exe kirak instán/facen sztoriba? Nem tudom hogy én reagálok túl vagy ez tényleg nem stimmel így.
2023. okt. 24. 14:06
 29/30 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő… én pl 14 évet voltam exemmel és válás után is az egyik legjobb barátom maradt… ráadásul olyan barátom, akinél többet jelenleg senki nem tud rólam és fordítva… csak épp már nem szeretjük úgy egymást… szerintem teljesen normális, hogy barátok maradtunk és kommunikálunk napi szinten, közösségi médián is… ezt új párom és az ő új férje is kénytelenek voltak elfogadni.
2023. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#28: Ha nézegeti, akkor visszatérne hozzá.
2023. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!