Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A közös képek törlése Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közös képek törlése Facebookról és Instagramról a kapcsolatok végét jelentik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Bizony! Én is így láttam meg hogy a barátnőm szakítani akar. Utána 4 nappal mondta meg, amikor elmentem hozzá, akkor is a 3. rákérdezésre...
2019. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerinted?
2019. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Az insta és Fb közös kép szakertôk és az ebből jósolni tudok a tini rovatban vannak
2019. szept. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
#3, a volt barátnőm nem tini korú, 30 volt amikor elhagyott. Úgy jöttem rá anélkül hogy bejelentette volna, hogy egyik nap elkezdte törölni a szívecskés lájkokat a képeimről, sőt törölt is. Nyilván azért hogy az új srác ne legyen féltékeny ha esetleg rákattint az adatlapomra és lecsekkol. Egyébként ez tényleg tini viselkedés, attól hogy törli valaki a képeket még jegyezve van az a kapcsolat mások szemében.
2019. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Tökmindegy akkor is egy bazira gyerekes viselkedés.
2019. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4: sosem értettem, hogy a tini viselkedésre, tini párkapcsolati gondokra miért tartják sokan helyes válasznak, hogy már elmúlt 18 az akiről szól.



(Nézd meg a rengeteg nem dolgozó, emiatt önálló keresettel nem bíró, otthon elő, a párjával heti pár alkalommal találkozó egyetemistát pl. Mind fel van háborodva, hogy ő nem tini. Pedig az egész életvitele fényévekkel közelebb van egy 12 éveshez, mint egy felnőtthöz).



A te barátnőd 30 évesen is úgy viselkedett, mint egy tini, ez nem életkor kérdése.

2019. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6, a volt barátnőm 23 éves korától önálló keresettel rendelkezett, nem függött senkitől, dolgozott rendesen, de a viselkedése nagyon kislányos volt. Mi elég hamar összeköltöztünk, nálam lakott. Öltözködés terén meg úgy nagyjából mindenben kb 5 éves szinten gondolkodott, de ha pasiról volt szó, ahhoz értett hogy melyik néz ki jobban. Például hello Kitty cuccok, papucs, párna, törölköző, csillogó kislányos köröm meg ilyenek érdekelték. De ha ezt megemlítettem hogy jó lenne ha felnőtt nő módjára viselkedne akkor halálra sértődött.


Van akit így is el tudnak fogadni. Exem olyan srácra cserélt, aki átvette tőle a szokásokat úgyhogy megtalálta zsák a foltját. Én nem tudtam volna vele tartani a lépést a gyerekes használati cikkek miatt. A srác meg örömmel vesz a hátára Superman hátizsákot, meg a varázs szívószál is megfelel neki. :)

2019. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!