Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nem bele őrülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butusbrutus kérdése:

Hogyan kell nem bele őrülni abba, hogy egy lánynak egyáltalán nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés
Ha felhívom meg néha találkozunk teljesen rendes és korrekt. Viszont ő sosem hív. Nekem szimpatikus és szeretnék vele többet találkozni de ő tökéletesen el van nélkülem.
2023. aug. 13. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy elkezdesz saját magadnak fontos lenni és többre becsülni önmagad a másik után futkosásnál.
2023. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
úgy, hogy nem a másik körül forog az életed.
2023. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Csináltál valami olyant ami miatt nem hiv? Lehet régen megbántottad valamivel és csalódott, azért nem hiv. Nálam legalábbis volt már ilyen, attol függetlenül örültem ha hívott.
2023. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mind a ketten csináltunk olyan dolgokat a múltban, amik rosszul estek a másiknak.
2023. aug. 13. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden válaszon elgondolkodtam. Az első két válaszoló nagyon gatyába rázott. Ez már csak akkor lett volna hatásosabb ha két pofonnal meg is tolják, hogy végre észhez térjek.
2023. aug. 14. 03:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!