Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig arra a férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig arra a férfira nyomul már szinte kellemetlenül egy másik nő, aki nekem szimpatikus és érezzük a kémiát?

Figyelt kérdés

Fél éve nagyon szimpatikus volt valaki, flörtölgettünk, alakult a dolog, erre egy harmadik fél belerondított, szinte undorítóan, nyîltan kezdett el udvarolni a férfinak, szexuális célzásokat tenni, majd én ebbe belefáradtam, hogy a férfi nem tesz semmit ellene, ezért hagytam az egészet.

Most megint ott tartok, hogy nagyon szimpi valaki, igaz csak ismerkedünk. A férfi se nem Casanova típus, se nem 10/10, hogy mindneki odáig legyen érte, csak engem megfogott valamivel. Erre egy csaj a semmiből (baráti társasága, évek óta ismeri, de csak most kezdett rá nyomulni), a közelemben olyan célzásokat tesz rá, hogy szexi a hangja, meg legyen többet velük és vele, mert szimpatikus neki, és ahogy néz rá, meg ír neki az is kiborít. Én meg nagyon féltékeny vagyok. Miért mindig azokkal a férfiakkal kezd el valaki flörtölgetni, akivel nekem alakul? Mások miért jöhetnek össze zökkenőmentesen? A nők egy része meg miért ilyen undorító, hogy le se kakálnak valakit, de ahogy az a valaki oldalán feltűnik egy nő, elkezdenek neki duruzsolni? Buta r!bi az ilyen.


2023. aug. 14. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
88%
A nők között iszonyat sok tuskó van, hasonló mint amit írtál. Az jó nekik ha keresztbetehetnek másoknak. N.
2023. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
25%
Ha kell a pasi szerezd meg. Ne add oda másnak. Egy kis rivalizálásba nem fogsz belehalni! Ne síránkozz már, állj ki azért amit meg akarsz szerezni!
2023. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
72%

Látnod kell, hogy ahányféle nő, annyiféle hozzáállás az adott férfihoz.

Ez igaz fordított esetben is.


Lehetsz te illemtudó, de meg kell értened, hogy az állatvilágban nincsenek szabályok, nincsenek elvárások.

Mindenki "vadászik" mindenkire, ha úgy alakul az élethelyzet.


Annyit tudsz tenni, hogy tiszteletben tartod az adott férfi döntését.


Ha igazán érdekel majd egy férfi, akkor rá mehet 100 nő is, akkor is feléd fog nyitni.


Ilyen az élet, majd előbb-utóbb te is megtalálod a párod, csak ne add fel, és ha tetszik majd az adott férfi, folyamatosan küld a jelzést az adott férfi felé.

2023. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik pasit egy kis flörtölgetéssel le lehet csapni a kezedről, annak szerinted mennyire kellettél? Itt nem a nőkkel volt a gond, hanem azzal, hogy különösebben nem fogtad meg ezeket a pasikat.
2023. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
#2 alap, hogy kiállok, meg nem is nagyon kell, értem van odáig és jobban is nézek ki a másiknál. De akkor is bosszant. Mert a másiknak nem is kell, lett volna már rá bőven alkalma. Most simán csak jólesik neki keverni a szart.
2023. aug. 14. 09:13
 6/67 A kérdező kommentje:
#4 az előzőért tényleg nem kár. De a mostanit nem “csapja le”. Ettől még rohadtul zavar.
2023. aug. 14. 09:14
 7/67 anonim ***** válasza:
93%
#6 szerinted ha kapcsolatban lesztek, nem lesz soha olyan, hogy más nők bepróbálkoznak nála? Vagy nálad más pasik? Dehogynem. Csak ha kellesz neki, akkor lerázza az ilyeneket. Ha nem, akkor meg nem is kár érte. Én bele se mennék semmilyen rivalizálásba, mert van önbizalmam.
2023. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
74%
Ja, ha jobban nézel ki mint ő, akkor azért csinálja, hirtelen tényleg megtetszett neki, úgy van vele, hogy-hogy nem vette észre eddig ezt a gyöngyszemet. Ez ilyen emberi tulajdonság, ha a bátyámmal voltam valahol, mindig bomlottak a pasik, mert ha ilyen pasit meg tudtam szerezni biztos jó nő vagyok gondolták a kis fejükkel. De nálam is így van, ha látom hogy mucsaröcsögei Gizella a boltból volt az ex, akkor valahogy kevésbé vonzott a pasi, mintha egy jó nő az ex, aki még szimpatikus is.
2023. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert nem mászol a férfiakra hamar?

Egyébként nem ribi, a te kiválasztod régi havernője és te nem tudod egyáltalán, hogy a férfinak tetszik-e, adott-e neki kétértelmű, vagy egyértelmű jeleket, hogy szabad ember, jó lenne ha lenne köztük több, mint barátság.

Természetesen ha nem egyedülálló a nő, akkor már ribis, de szintén nem tudod az okát, hogy miért dicséri és egyebek, ha adott neki rá indokot a férfi, akkor ő sem különb mint a nő, szóval nem tudom miért csak a nőt/ a nőt bántod.

Ha annak a férfinak nem kell, bármit is tehet nem lesz eredménye, de ha kell legalább csak vonzalmat érez iránta (testi/lelki/mindkettő), akkor haladni fognak valószínűleg valamerre.

Majd neked is eljon a herceg a fehér lovon,

(csak ne hajkurászd) akinek csak te fogsz kelleni!


(Nem tudom te vagy-e, aki eddig kettő ribis kérdéseket tett fel és ez a harmadik, de azért magadba nézhetnél már, attól nem lesz senki5ribi4, hogy szingli és szinten5szingli pasinak ad jeleket! Ha meg annak tartod, akkor a férfit is, mert inkább a ribi kell neki, semmivel sem különb...)

2023. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Én sem akarok belemenni, de a másik kezd rá. Úgyhogy de, itt a nővel van a baj. Én sosem nyomultam foglalt pasira vagy olyanra, akinél láthatóan alakult valami. Nekem azt nem veszi be a gyomrom.
2023. aug. 14. 09:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!