Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor egyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor egyszerűbb elhallgatni inkább az alkoholizmusomat, mint felvállalni hogy az vagyok, felépülő fázisban?

Figyelt kérdés

Én nem szeretek nem őszinte lenni, de egyszerűen ezt nem lehet felvállalni, főleg az ismerkedés elején, mert a nők nagyon megijednek tőle.

Viszont ha meg később mondom el egy nőnek, jogosan mondhatja hogy hogyan képzeltem azt hogy ilyesmit eltitkolok?


Nekem az életem szerves része az intenzív alkoholfogyasztás már 10+ éve. Az hogy alkoholista vagyok, szinte biztos.


A huszas éveim vége felé már csináltam egyszer egy majdnem 1,5 éves absztinenciát,2-3 hónap körüli józanságból meg jó pár volt.


Most éppen 4,5 hónapja nem ittam egyáltalán és nem is tervezek inni.


Sóvárogni már nem igazán sóvárgok, nyugtatót még szedek.


Le lehet fitymálni ezt az időszakot is, hogy ez még semmi, de a legtöbb alkoholista az egész betegségét tagadja (90 %) s meg se próbál józanul élni.


F/32


2023. aug. 14. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ajánlom az asszertivitás c. könyvben írták elsajátítását.


Ha a téma arra terelődik, akkor legyél őszinte, és mond el a nőnek, csajnak, hogy milyen állapotban vagy:

- de teljes erőddel azon vagy, hogy le küzd ezt a "gyengeséged".


Értelmes, normális nő díjazni fogja a hozzáállásod.

2023. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Felviszed oket a svabhegyi villadba, toleransak lesznek. A novered is beszallhat harmadiknak :)



39F incel

2023. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyabbra fordul a dolog, vagy ha korábban rákérdez, miért nem iszol alkoholt, mondd el. Joga van eldönteni, vállalja-e így is a kapcsolatot.
2023. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyi mi volt az alkoholfogyasztási szokásod?


Mert a pl 3 naponta egy sör, 3 hetente berúgás. Egyáltalán nem sok mégis alkoholizmusnak számít, de ezt senki nem vallja annak.. és ijesztő ha a pasi azt mondja hogy alkoholista.


Szóval inkább mondd azt hogy néha fogyasztottál alkoholt, de most épp egy anti szakaszban vagy.


Persze ha napi szinten ittas voltál az a kemény alkesz szint. Azt is elmondhatod, de ne a legelső alkalommal.

2023. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4: Voltak olyan időszakaim is amikor hónapokig ittam napi szinten. De olyanok is amikor meló után 1-2 sört elnyaltam, volt hogy nullát. Ilyen időszakok is voltak.

A mostani leállás előtt vagy 3 hónapig töményeztem, napi szinten.

2023. aug. 14. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, hát a leghasznosabb válasz ebben az esetben a 3. válaszolóé. Hogyha majd komolyra fordul, vagy ha rákérdez.
2023. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39F geomaxxolo Chad macsó vagy
2023. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Balazska meg aztan meg nagyobb macso, mert 2 meter magas.



39F incel

2023. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!