Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira furcsa, hogy huszonéves fiatal lányként csak facebookom van?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedem valakivel, mindig tiktokot, instát kér, és ledöbbennek (sokszor azt érzem, hogy furcsának néznek, amiért nem vagyok fent ezeken az oldalakon).

Régen volt instám, de én nem járok gyakran olyan menő helyekre, hogy jó tartalmat lehessen csinálni, unalmas szelfikkel meg nem akarom teledobni az egész oldalamat. Ezért inkább töröltem mindent, nem is használom. Tiktokom meg sosem volt. Facebookra is évente 1x ha posztolok valamit.


2023. aug. 14. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele. 21/L
2023. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok, 22 éves lány.

Fb kell mindenhez, messengeren beszélgetek. 18 évesen csináltam instát, mert mindig nyaggattak vele, aztán rajottem hogy felesleges számomra, és csak az időm megy el a semmire, úgyhogy töröltem. Tiktokom meg nincs, mert nem csinálok ilyen videókat, és szintén nem akarok órákig ilyeneket se nézni.

Annyi, hogy letöltöttem a Berealt egy kicsit az újdonság kedveert, de mindig elfelejtem használni, úgyhogy annak is sok hasznát veszem. :D

2023. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem max az ostobáknál számít, ergó jobb is, ha ki van szűrve, ha valaki emiatt fennakad..


Bár ezt nekem nehéz elképzelni, annyira legalja, hogy bárki emiatt problémázna. :D


Párom pl facen sincs fent, csak a Messengeren a kapcsolattartás végett, amint külön vált a 2 app, törölte is..


Nekem (nő) van Fb és insta, de egyrészt nekem munkámból kifolyólag is szükséges, másrészt instán évek óta zárt fiókom van; nem is engedélyezek már nagyon idegen “követőket”.

Itt is ritkán posztolok, általában a háziállatunkról 😄, vagy ha olyan helyen járunk. De meg egyszer, ez évi pár alkalom.. Fb meg max évi 1 poszt, de szerintem már annyi se. Ott se nézegetem az ismerősöket a hírfolyamban, csak az a pár bekovetett oldal/tartalom érdekel, és ennyi.


Tiktokot még az elején kipróbáltam, mikor bejött, és le is töröltem. Érdektelen, unalmas kontentek 90%-ban, mondanivaló nélkül, csak idő elcseszés.


Szerintem normális, de legfőképp intelligens embernek ez inkább előny, mint hátrány.. egyébként a közeli barátaim, de akar kollégáim sem nagyon posztolgatnak ezeken a felületeken.


Szóval nem sok jelentősége van, max meglepődnek, mert ez a ritka, hogy valaki nincs fent ezeken a hulladékokon, de nekem pl erősen előny lenne ez, mint hátrány.( 2023-ban azért már legtöbben tudjuk, hogy kirakat életek vannak itt és nem a valóság… aki meg 16 éves szinten ragadt és elhiszi, ami elé jön az online térben, azért meg nem kár.)

2023. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!