Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek, akik nem tudnak tisztelni csak olyat, akinek drága kocsija és dolgai vannak?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal, de én ilyen vagyok. Sokkal jobban hiszek, hallgatok, felnézek stb. Olyan emberekre, akiknek komoly cuccai vannak. Legyen szó BMW-ről, Ferrari, stb. Mobil iPhone, Samsung Galaxy S. Lehet felszínes vagyok, legkevésbé sem érdekel főleg nem anonim oldalon. Kérdésem az vannak-e mások is, akiknél ezek a dolgok egzisztenciát adnak?

2023. aug. 14. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Ezzel én is így vagyok.

Kivéve, ha nyerte, örökölte stb.

2023. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Galaxy S, az aztán nagy luxus.
2023. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es. A használt 8as iPhone a zaciból luxus?


Természetesen vadonatújat értek Samsungot, nem valami lopott kukázott semmiséget. Igen. Luxus. Azért nem szaladgál mindenki S23 Ultrával.

2023. aug. 14. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Jovanakkor.
2023. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon menő a kölcsönből hitelbe vándorlás...
2023. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Csak aztán nehogy az legyen, hogy betalálsz olyat, akinek nincsenek márkás, menő cuccai, és utána jól sz*rrá ver téged, amiért arrogánsan, lekezelően beszéltél vele, vagy érezteted vele, hogy nem "tiszteled". Érted. :/


A tisztelet alapból mindenkinek jár, DE (!) csak addig a pontig, amíg te is megkapod tőle. Ha nem, akkor onnantól tényleg nem érdemel tiszteletet ő sem, de csak azért nem tisztelni valakit, mert nincs ferrarija meg IPhone-ja az azért nem csak felszínes dolog, de elég ostoba is, főleg azért, amit a válaszom első soraiban írtam, hogy olyannal is összefuthatsz, aki nem tolerálja feléd a tiszteletlenséget, csak azért mert neki nincsenek "Mneő" cuccai.

2023. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
80%

Jesszus, nyári szünet beütött kisgyerek?


Ezmiez?


Én tisztelem azokat, akik tudnak.


Érted….


Jók abban, amit csinálnak a maguk kategóriájukban.


Nem tudom érted-e.


Pl.: ha te egy táncos vagy a jobbak közül, jól tudsz táncolni, tisztellek, ha van BMV-d, ha nincs.


Ha te mérnök vagy és tudod a szakmád, tisztellek, ha van iPhonod, ha nincs.


A felszínes okoskodók mindig álságosak, semmihez nem értenek, csak összevakartak ezt-azt.

2023. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kifejezett hivalkodó tulajdont bohócságnak tartom, kinevetem az ilyet a háta mögött, soha nem tudnék egy ilyen férfit tisztelni, megkívánni esetleg. Ha gazdag is és ad a minőségre a hivalkodást akkor is mellőzze! Semmi luxuskaróra meg villantós autó, az ilyenek sajnos lejáratják a jó minőséget is. Akiknek meg ez tetszik azok ugyanolyan röhejesek a szememben, van ilyen kolléganőm, ostobának tartom.
2023. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mindenki annyit ér, amennyije van!"


(Lázár János)

2023. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!