Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne lennék értékesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lennék értékesebb mint az átlag nő?

Figyelt kérdés

Nekem a szexhez az kell, hogy már el legyünk jegyezve. Tehát párkapcsolatban 1-2 év, mert annyi szerintem elég, hogy el tudja dönteni a másik, hogy akar-e engem komolyabban, vagy nem. A testem pedig csak akkor adom oda, ha komolyan szeretne velem lenni és hajlandó erre a lépésre.

Látom hogyan működik a mai világ és igenis büszke vagyok az értékemre.

Ezért viszont rengetegen egy kanál vízben is meg akarnának fojtani.

Mégis miért ne lenne ez a hozzáállás értékesebb mint a mai átlag? Miért ne lennék ettől erkölcsösebb, mint azok, akik még nem is igazán ismerik a másikat, de már oráloznak, szexelnek?



2023. aug. 14. 16:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Minden rendben van amihez találsz partnert. Ha találsz olyat aki vár az eljegyzésig mit érdekel más mit gondol? Vagy esetleg attól vagy ennyire ki, hogy senki nem jön össze ezekkel a kondíciókkal?
2023. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem értékes vagy, hanem egy számító manipulátor. El akarod vetetni magad minél előbb, ezért feltételhez kötöd a szexet. Ebben semmi becsülendő nincs. A kutyát nem érdekelné, kinek adod oda magad és kinek nem. 100 év múlva senki nem fog emlékezni rád, hidd el, tökmindegy.
2023. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy értékesebb, de értéktelenebb sem emiatt. Amiatt viszont okkal nem vagy népszerű, hogy az emberek többségét lenézed.
2023. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg büszke lehetsz rá, hogy a szüzességed az egyetlen értéked 😂🤡
2023. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy te Fideszes véletlenül? Ott nyomják mindig az ilyen nyomorult álkeresztény dumákat!


Egyáltalán nem vagy ettől értékesebb mint más nők. Ha két felnőtt ember megkívánja egymást, akkor miért ne szexelhetnének egymással, akár az első találkozón? Az ő dolguk.


Nálad pedig ez nem értékrend, egyszerűen csak nem kívánod a szexet, és belebújtatod a frigidségedet egy álságos "én vagyok az értékes, erkölcsös jókislány" duma mőgé.

2023. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Milyen erteked is van neked, amire büszke vagy?

Ha egyre gondolunk, minden nőnek van, ettől hogy a tiéd még szűz, nem vagy értékesebb

Rmber nem fog téged eljegyezni úgy, hogy nem tudja, milyen vagy az ágyban

2023. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

Sok sikert.


Egy szerencsétlent biztos találsz majd.

2023. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

Nem leszel attól értékesebb, hogy megjátszod a nehezen kaphatót. Franc se akar 2 évig teperni meg játszadozni, hogy a méltóságos asszony szíveskedje a testét odaadni egy komoly kapcsolatban. Nincs azzal baj, ha komoly kapcsolatot akar valaki vagy nem akar kalandokat, de ez nem így működik. Franc se várna éveket senkire. Felnőttek vagyunk egy párkapcsolat nem fog működni a szex nélkül, ha tetszik ha nem. Aki képes éveket várni "rád" az meg egy bohóc/papucs.


Tehát semmivel nincs nagyobb értéked ezért mint bármelyik másik nőnek..

2023. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

Megértem a "filozófiád".


Amúgy senki sem értékesebb senkinél ebben a helyzetben. Ez csak az ember fejében létezik.


Személyes véleményem, hogy kerülni kell a végleteket.

Tehát az sem jó, ha az adott ember túlzásba viszi az ösztönlény viselkedést, szeretkezést.


Viszont az sem, ha eljegyzésig, 1-2 évig vár az ember.


Nekem volt olyan vallásos értékrendű lány az életemben, aki azt mondta, hogy házasságig nincs szex.

Erre feltettem neki egy kérdést.

-"Ha igazán érzed személyem felé a vonzalmat és a testi vágyat, akkor sem szeretkeznél?"

Erre azt mondta, hogy NEM.

Pedig nagyon ott volt benne, jónak tartotta a szexet, de akkor sem.

Tehát hazudott magának.


Kedves kérdező!


Látni kell, hogy a férfiaknak, főleg a 40-45 év alattiaknak vannak igényeik.

Ahogy a nőknek is.


Azt is látni kell, hogy potens férfi nem fog várni 1-2 évet, ha csak nem mélyen vallásos értékrendű. Vagy aszexuális stb.


Mi van akkor, ha nem passzoltok össze az ágyban?

Akkor 1-2 évet elvesztegettél az életedből.

Ezután is 1-2 év, meg azután is, meg azután is?


Legyél inkább őszinte magadhoz, ha aktuális lesz az adott férfival a helyzet, akár 2 hét után is.


Szeretkezni klassz dolog, mert egyrészt feszültség levezető.

Másrészt képes elmélyíteni két ember között az adott kapcsolatot, erősíti a szerelmet is.

2023. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Az ember erteke összetettebb annál, hogy szexel e vagy sem
2023. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!